Specifikace o Samsungu Galaxy Ultra S23 byly oficiálně odhaleny

Samsung Galaxy
Řada Samsung Galaxy S22 / Zdroj fotografie: Samsung

Samsung letošním vydáním smartphonu Samsung Galaxy S22 Ultra udělal velký hluk v mobilním světě. Je pravdou, že si ten telefon svou pozornost zasloužil, ale jak to bude vypadat příští rok? Bude S23 Ultra dostatečným nástupcem? Podle specifikací to prozatím vypadá tak, že ano. Je otázkou, jak moc dobře odladěný bude procesor od Qualcommu, ale pokud to nebude fiasko jako minulý rok, tak bychom se mohli dočkat skvělého zařízení.

Samsung je do značné míry připraven v nadcházejícím roce odhalit řadu Galaxy S23. Ale díky únikům jsme se o zařízení dozvěděli mnoho měsíců před jeho oficiálním odhalením. Nejprve přišel únik renderu, ve kterém jsme se dozvěděli vzhled. A pak jsme měli únik hardwarových specifikací, který nám v podstatě vše prozradil. Certifikační čínský web TENAA ohledně Galaxy S23 Ultra nezklamal a s předstihem nám ukázal specifikace nového smartphonu od jihokorejského giganta. A potvrdil většinu věcí, které jsme o chystané vlajkové lodi věděli už delší dobu.

Je nyní téměř jisté, že S23 Ultra přijde s 200MPx primárním fotoaparátem. Bude také vybaven třemi dalšími snímači, včetně jednoho 10MPx teleobjektivu, 12MPx ultraširokoúhlého snímače a dalšího 10MPx teleobjektivu. Zajímavé je, že jeden teleobjektiv má 3x optický zoom, mezitím, co ten druhý až 10x optický zoom.


Nenechte si ujít:


Podle seznamu má Galaxy S23 Ultra přijít s osmijádrovým procesorem. Jeho nejrychlejší jádro je omezeno na takt 3,36 GHz. Další dvě jádra jsou omezena na 2,28 GHz. Všechna ostatní jádra jsou omezena na 2 GHz. Všechny tyto informace týkající se procesoru telefonu naznačují, že S23 Ultra může přijít s přizpůsobenou verzí CPU Snapdragon 8 Gen 2.

V displeji bychom měli naleznout snímač otisků prstů, o kterém nevíme, zda bude větší nebo stejný jako snímače v ostatních telefonech. Displej bude mít 6,8 palců a rozlišení QHD+. Smartphone je kompatibilní s 5G připojením a 8GB nebo 12GB RAM. Interní úložiště by mělo být dostupné v 256GB, 512G nebo 1TB verzi. Celé zařízení pak bude mít hmotnost 233 gramů a baterii o velikosti 4855 mAh.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *