Společnost Sony představuje dva nové modely sluchátek. Jejich specifikace vám vyrazí dech

Sony sluchátka
Zdroj fotografie: Sony

Společnost Sony představila dvoje nová sluchátka, konkrétně se jedná o modely WH-CH720N a WH-CH520. Tyto nové kousky dávají hudebním nadšencům možnost výběru mezi bezdrátovými cirkumaurálními a supraaurálními sluchátky, vybavenými oceňovanou audio technologií Sony.

Bezdrátová cirkumaurální sluchátka WH-CH720N jsou vybavena technologií Dual Noise Sensor a čipem Sony Integrated Processor V1, které zajišťují potlačení okolního hluku. Lehká konstrukce a až 35hodinová výdrž baterie vám navíc umožní poslouchat hudbu déle, aniž by vás rušil okolní hluk.

Bezdrátová supraaurální sluchátka WH-CH520 poskytují až 50hodinovou výdrž baterie, celodenní pohodlí a vylepšenou kvalitu hovorů, takže splní vaše každodenní požadavky. Aby sluchátka ladila s vaším stylem, můžete si vybrat ze čtyř barev – černé, modré, bílé a béžové.

Oba modely jsou také vybaveny technologií Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), která produkuje vysoce kvalitní zvuk přesně podle původních představ umělce, a připojením Multipoint pro snadné propojení mezi více zařízeními.

Celodenní komfort bez hluku

Ať už vás čeká dlouhý let, nebo odpočíváte v kavárně, cirkumaurální sluchátka WH-CH720N poskytují díky čipu Integrated Processor V1 a technologii Dual Noise Sensor pokročilý systém potlačení okolního hluku od společnosti Sony, takže si můžete vychutnat více hudby a méně hluku z okolí.

Integrovaný procesor V1 pomáhá eliminovat zvuky z okolí a díky nízkému zpoždění při zpracování je potlačení hluku účinnější než kdykoli předtím. Sluchátka WH-CH720N jsou také vybavena dvěma mikrofony v každém náušníku, které spolu s technologií Dual Noise Sensor zachycují okolní zvuk. Díky tomu můžete blokovat vnější hluk všude, kam se vydáte, a jediné co uslyšíte, bude hudba.

Když jste v pohybu, můžete si navíc pomocí aplikace Sony | Headphones Connect nastavit 20 různých úrovní okolního zvuku.

Užijte si pohodlí, ať už posloucháte jakkoli dlouho

Se sluchátky WH-CH720N si nikdy nebudete muset odpočinout od své oblíbené hudby. Tato cirkumaurální sluchátka jsou ergonomicky navržena tak, aby byla pohodlná i při delším nošení. S hmotností pouhých 192 g jsou WH-CH720N nejlehčími bezdrátovými sluchátky přes hlavu s potlačením šumu od společnosti Sony. Pohodlné materiály ze syntetické kůže a uretanu v kombinaci s optimální strukturou a rozměry náušníků zajišťují výjimečný komfort při nošení. Díky výdrži baterie až 35 hodin se zapnutým potlačením okolního hluku budete mít dostatek energie na poslech po celý den i noc.

Model WH-CH520 byl také pečlivě navržen s ohledem na každodenní použití. Díky výdrži baterie až 50 hodin můžete být neustále na příjmu po celé dny. Můžete tak poslouchat svou oblíbenou hudbu bez obav z vybití baterie. Sluchátka na uši jsou navíc vybavena nastavitelným hlavovým mostem s polstrováním, měkkými náušníky a lehkou konstrukcí, takže si je můžete nastavit tak, aby vám dokonale padly, a zůstat v pohodlí po delší dobu.

Vynikající zvuk pro každou skladbu

Vychutnejte si přirozené vokály, křišťálově čistý a vyvážený zvuk u modelů WH-CH720N a WH-CH520 díky Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), který vytváří vysoce kvalitní zvuk přesně podle záměru umělce. Při komprimaci ztrácí původní nahrávka vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají detaily a bohatost. Technologie Digital Sound Enhancement Engine společnosti Sony je obnovuje a vytváří vysoce kvalitní zvuk, který se blíží původní nahrávce.

Integrovaný procesor V1, jímž je model WH-CH720N vybaven, rovněž zajišťuje autentický poslech díky reprodukci detailů hudby s minimálním zkreslením. Vyladění zvuku je záměrně navrženo tak, aby bylo vyvážené od nízkých po vysoké frekvence s přirozenými a čistými vokály.

Ať už posloucháte elektrizující pop nebo basový rap, sluchátka WH-CH720N a WH-CH520 vám umožní přizpůsobit si zvuk pomocí ekvalizéru v aplikaci Sony | Headphones Connect. Můžete si vybrat z různých nastavení, aby kvalita zvuku odpovídala poslouchanému hudebnímu žánru, nebo si dokonce vytvořit a uložit vlastní nastavení.

Křišťálově čisté konverzace

Díky vylepšeným technologickým funkcím modelu WH-CH720N si můžete užívat ještě kvalitnější hovory. Mikrofony s paprsčitým tvarem a technologií přesného snímání hlasu jsou chytře umístěny tak, aby váš hlas zachytily v různých prostředích jasněji a přesněji. Nově vyvinutá redukce šumu větru kolem mikrofonů omezuje hluk na pozadí, takže hovory a hudba jsou čisté a nerušené.

Ať už se připojujete k online výuce nebo pracovní schůzce, sluchátka WH-CH520 umožňují snadné handsfree volání a skvělou kvalitu hovoru. Hovory jednoduše přijmete jedním zmáčknutím tlačítek na náušníku, takže nemusíte vytahovat telefon z kapsy. Vestavěné vysoce kvalitní mikrofony a zpracování potlačení okolního hluku zajišťují, že sluchátka WH-CH520 během hovorů sbírají zvuk a potlačují okolní hluk, takže můžete vést čisté hovory i v hlučném prostředí.

Modely WH-CH720N i WH-CH520 jsou vybaveny Multipoint připojením, snadným ovládáním pomocí tlačítek a možností ovládání hlasem. A protože připojení je díky funkcím Swift Pair a Fast Pair snadné, jsou tato sluchátka ideální pro každodenní použití.

Navrženo s ohledem na udržitelnost

Společnost Sony navrhla tato sluchátka s ohledem na životní prostředí. Obal sluchátek WH-CH720N a WH-CH520 neobsahuje žádný plast, je navržen na základě principů designu s nízkou toxicitou a v souladu s ekologickým plánem společnosti Sony „Road to Zero“. Oboje sluchátka také využívají recyklované plastové materiály.

Ceny a dostupnost

Model WH-CH720N bude v prodeji v černé, modré a bílé barvě a bude k dostání od března 2023 za doporučenou maloobchodní cenu 2999 Kč.

Model WH-CH520 bude v prodeji v černé, modré, bílé a béžové barvě a bude k dostání od března 2023 za doporučenou maloobchodní cenu 1499 Kč.

Konkurence

Sony má v této oblasti jistou výhodu. Za dlouhá léta si na trhu vybudovala silné postavení díky svým kvalitním produktům. To sice neznamená, že nemají konkurenci, ale zákazníci k této značce přihlížejí s velkém respektem. Pokud jde o tyto nová sluchátka, tak v této cenové hladina mají skutečně silnou konkurenci.

Jako první se sluší zmínit sluchátka od společnosti JBL Tune 710BT a dále JBL Tune 760NC. Tyto sluchátka budou hlavními konkurenty pro nové modely od společnosti Sony. Jako poslední sluchátka, která se postaví proti Sony budou věhlasné Sennheiser HD 450BT, která mají skvělá hodnocení.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *