Tajemný smartphone Xiaomi Civi 4 Pro byl potvrzen. Dostane nejnovější Snapdragon 8s Gen 3, který láká na špičkový výkon

Xiaomi
Xiaomi 13 Lite / Zdroj: Xiaomi

Očekává se, že společnost Xiaomi pracuje na novém modelu Civi 4, který by mohl být brzy uveden na trh. Zařízení bylo nedávno spatřeno při hlavních certifikacích v Číně, nyní však oficiální upoutávka potvrdila čipset, který bude Xiaomi Civi 4 Pro pohánět.

Čipset pro Xiaomi Civi 4 Pro

Čínský technologický gigant se podělil o novou upoutávku, která potvrdila čipovou sadu, jež bude pohánět Civi 4 Pro. Doposud jsme viděli certifikaci Civi 4, ale o Civi 4 Pro nepadlo ani slovo. Pro připomenutí, model Civi 4 se objevil v databázích 3C a MIIT v Číně. Platforma 3C potvrdila, že zařízení podporuje 67W kabelové rychlonabíjení. Při pohledu na nejnovější upoutávku společnost odhalila, že Civi 4 Pro bude vybaven nově představeným SoC Snapdragon 8s Gen 3 od společnosti Qualcomm.

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

Chystaný smartphone dokonce poběží na vlastním skinu HyperOS a značka slibuje, že nabídne vylepšený výkon, fotoaparát a funkce umělé inteligence. Tento smartphone byl také spatřen na úniku z Digital Chat Station. Civi 4 Pro údajně nabídne vylepšení v oblasti displeje, fotografování, výkonu a dokonce i designu. Známý leaker dále dodal, že zařízení bude uvedeno na globální trh jako Xiaomi 14 Lite.

To jsou bohužel všechny informace, které máme v tuto chvíli k dispozici. Čínská společnost se pravděpodobně brzy podělí o další podrobnosti týkající se připravovaného zařízení, takže zůstaňte naladěni na další informace, protože budeme poskytovat aktualizace, jakmile se o Civi 4 Pro dozvíme více.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gadgets360.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *