Teenager v Indii zastřelil svou matku za to, že mu zakázala hrát videohru

Hráč hrající PUBG
Autor fotografie: Anton Porsche / Zdroj fotografie: Pixabay

V dnešní době je to bohužel stále častější, mladí lidé si jsou schopni pokazit celý život jenom kvůli videohře. Nejnovější případ z Indie tomu není výjimkou. Jak už v nadpisu stojí, tak teenager v Indii údajně zastřelil svou matku za to, že mu zakázala hrát populární hru PUBG. Chlapec, kterému je pouze 16 let, prý k vraždě použil otcovu pistoli. Poté mrtvolu své matky tři dny skrýval. Netrvalo dlouho a chvíli po zadržení policií byl vzat do vazby, kde se měl po výslechu ke svému hrůzostrašnému činu přiznat.

Incident se stal ve městě Lucknow, státu Uttarúprádeš, kde chlapec údajně zmáčkl spoušť po hádce s matkou. Celý incident se měl stát v zápalu hádky, kdy matka nechtěla dovolit hrát synovi populární herní titul jménem PUBG. Mrtvé tělo poté schoval uvnitř domu a k zamaskování zápachu používal osvěžovač vzduchu. Policie v Uttarpradéši uvádí, že k incidentu došlo 5. června kolem třetí hodiny ranní a herní zařízení bylo odesláno na analýzu.Vzhledem k nízkému věku chlapce policie neuvedla žádné podrobnosti, ale dozvěděli jsme se, že je otec paradoxně vojákem. To zároveň vysvětluje to, proč měl doma pistoli. Hádka prý souvisela s chybějícími penězi v domě, které žena nemohla najít. To byl zároveň ten důvod, proč chlapec nemohl hrát. Policii původně tvrdil, že matku zabil elektrikář, ale nakonec se k činu doznal a svůj trest si odpyká v jednom z nápravných zařízení pro mladistvé.

Mladík měl zdánlivě naivní plán, jak by zakryl svůj zločin. Po incidentu pozval domů svého kamaráda, aby u něj a jeho sestry přespal, a on to svedl na něj, ale to mu nevyšlo. Policii zavolali příbuzní chlapce s tím, že jeho desetiletá sestra je nyní v péči svého otce a prarodičů.

V Rusku se stalo něco podobného, ale je to už delší dobu. Jistý malý hoch ve hře Counter Strike pobodal soupeře, načež si ho soupeř našel v realitě a pobodal ho v ní. Zní to opravdu neuvěřitelně, co v dnešní době může nějaká hra dokázat.

Je opravdu smutné, že to takhle poslední dobou ve světě vypadá. Obzvláště plán tohoto chlapce byl nehorázně hloupý, a člověk nemusí být nejchytřejší, aby věděl, že tohle nemohlo projít.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *