Tohle milovníky Apple AirPods Max nepotěší. Nová generace má dorazit koncem roku 2024 a největší lákadlo bude pouze port USB-C

Apple AirPods Max
Zdroj: Apple

Společnost Apple údajně plánuje vydat novou verzi sluchátek AirPods Max až koncem roku 2024, přičemž hlavními změnami budou nové barevné varianty a přechod na port USB-C.

Podle Marka Gurmana z agentury Bloomberg nebudou nová sluchátka AirPods Max vybavena čipem H2 ani jeho doprovodnými funkcemi, jako je adaptivní zvuk a personalizovaná hlasitost. Ve skutečnosti Gurman tvrdí, že příští verze AirPods Max možná ani nezmění číslo generace, podobně jako AirPods Pro s USB-C.

Jedinou významnější změnou je rozhraní USB-C, které pravděpodobně odpovídá evropským předpisům, podle nichž budou muset mít všechny chytré telefony a další přenosná zařízení do roku 2024 společný nabíjecí port. Díky tomu budou AirPods Max také více v souladu s ostatními produkty Apple, které již na USB-C přešly.Gurman dodává, že plány společnosti Apple se mohou v době od nynějška do vydání AirPods Max změnit, ale v současné době je nejpravděpodobnějším scénářem datum vydání koncem roku 2024 s nabíjením přes USB-C a novými barevnými variantami.

Minulý týden Gurman také informoval, že všechny tři modely AirPods a příslušenství pro Mac, jako je Magic Keyboard a Magic Trackpad, pravděpodobně přejdou na USB-C do roku 2024.

To je pozitivní vývoj, protože USB-C je univerzálnější a rozšířenější standard nabíjení. Uživatelům Apple také usnadní nabíjení všech jejich zařízení jediným kabelem.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: macrumors.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *