Objevují se první reálné snímky Apple HomePodu s LCD displejem

Apple HomePod
Zdroj: Apple

Podle nové zprávy z 9to5Mac prý Apple vyvíjí nový HomePod s obrazovkou. Zpráva vychází z obrázků prototypu HomePodu s velkým dotykovým senzorem v horní části, které sdílel leaker známý jako „Kosutami“.

Kosutami již dříve sdílel přesné informace o produktech Apple před jejich uvedením na trh, takže obrázky jsou pravděpodobně legitimní. Server 9to5Mac rovněž tvrdí, že si legitimitu snímků ověřil u vlastních zdrojů.

HomePod s obrazovkou má kódové označení B720 a údajně jde o nový produkt, na kterém Apple aktivně pracuje. Zpráva 9to5Mac naznačuje, že aplikace LcdUTest zobrazená na sestaveném panelu displeje HomePodu je interní aplikace, kterou inženýři používají k testování nového displeje.

https://twitter.com/KosutamiSan/status/1715673352986403091

Zprávy uvádí, že Apple možná přepisuje některé aplikace tvOS tak, aby mohly běžet na novém displeji HomePod. Jako první se přepisují aplikace Apple Music a Apple Podcasts, aby byly kompatibilní s novým displejem, který bude při přehrávání skladby nebo podcastu zobrazovat rozmazanou animaci založenou na barvách obalu alba.Není to poprvé, co jsme slyšeli zvěsti o HomePodu s obrazovkou. Reportér agentury Bloomberg Mark Gurman jako první v roce 2021 naznačil, že Apple pracuje na nových HomePodech s displejem a kamerou. Analytik společnosti Apple Ming-Chi Kuo na začátku tohoto roku také tvrdil, že Apple plánuje vydat přepracovaný HomePod se 7palcovým displejem v první polovině roku 2024.

Není jasné, jaké další funkce bude nový HomePod s obrazovkou mít, ani jaká bude jeho cena. Je však zřejmé, že Apple má zájem o vývoj nových produktů pro chytrou domácnost s displejem. Pro Apple by to mohl být způsob, jak své produkty HomePod odlišit od ostatních chytrých reproduktorů na trhu a učinit je pro uživatele užitečnějšími.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: macrumors.com, 9to5mac.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *