Unikly klíčové specifikace nového tabletu Huawei MatePad Pro

Huawei MatePad Pro
Huawei MatePad Pro 12.6 / Zdroj fotografie: Huawei

Již je to dlouho, co Huawei potvrdil, že dnes konferenci k uvedení produktů v Číně, kde značka uvede svůj nový 11palcový tablet Huawei MatePad Pro spolu s několika dalšími produkty. Celým vrcholem akce má být HarmonyOS 3.0, což je nová verze operačního systému společnosti Huawei.

Zatímco některé detaily související s připravovaným tabletem již byly odhaleny prostřednictvím úniků, tak zařízení až nyní prošlo certifikačním procesem v Číně, který odhalil další specifikace, tak se na ně pojďme podívat.

Tablet Huawei MatePad Pro byl spatřen, a to když prošel certifikací TAF, která odhalila, že tablet bude mít 11palcový displej. Má mít číslo modelu GOT-AL09 s tím, že bude mít OLED displej, ve kterém bude výřez pro selfie kamerku. V tomto případě nám Huawei opravdu přinesl zlepšení, jelikož loňský model měl pouze LCD displej. Můžeme tedy počítat i s vyšší cenovkou.Dále jsme se dozvěděli, že zařízení má mít na zadní straně modul fotoaparátu, ve kterém se mají nacházet tři snímače. Tablet bude mít v sobě integrován nejnovější operační systém HarmonyOS 3.0, který za poslední rok přinesla společnost Huawei.

Co se týče telekomunikačních specifikací, tak tablet bude mít Wi-Fi a 4G LTE. Jako u drtivé většiny zařízení od Huawei, tak ani tohle nemá připojení 5G kvůli sankcím uvalenými Spojenými státy. Velkou výdrž nám zde slibuje 8 200mAh baterie, ale rychlost nabíjení zatím není známá.

Nedávná upoutávka na 11palcový Huawei MatePad Pro, kterou společnost sdílela, naznačila, že tablet bude mít kruhový modul fotoaparátu, tak jako má řada Huawei Mate 40.

Tímto krokem mě Huawei docela překvapil, jelikož si nedokážu představit asi větší zbytečnost, než je kruhový modul fotoaparátu na tabletu. Vzadu to bude zabírat zbytečně moc místa a ani se tím nebude moct dát nikde pořádně chlubit, protože tablet má nejvíce člověk doma. A jak to vidíte vy? Máte stejný názor nebo byste právě ocenili něco, co vás odliší od ostatních?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *