Unikly první fotografie Huawei Mate Xs 2

Huawei Mate Xs
Model Mate Xs / Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei vstoupila na trh skládacích telefonů představením Huawei Mate X v únoru 2019. Další model, Huawei Mate Xs, byl oficiálně uveden v roce 2020 jako vylepšená verze modelu Huawei Mate X. Obě zařízení se chlubila směrem ven skládacím designem. Mate X2, který přišel minulý rok, byl už se skládací konstrukcí dovnitř. Společnost dnes potvrdila, že 28. dubna v Číně uvede na trh nové zařízení s názvem Huawei Mate Xs 2.

Oficiální plakát zveřejněný společností Huawei potvrdil název nadcházejícího zařízení. Podle jména můžeme soudit, že bude mít design podobný modelu Mate Xs z minulosti.

Upoutávka na model Mate Xs 2 / Zdroj fotografie: Huawei

Uniklé obrázky modelu Mate Xs 2, které sdílel čínský tipster Geek_Cao, ukazují pohled na jeho vnější skládací design. Dále víme, že zařízení bude dostupné ve třech barevných variantách, a to v černé, bílé a fialové.

Displej Mate Xs 2 obsahuje průstřel napravo v rohu. Co se odolnosti týče, tak jeho obrazovka má mít několik vyrovnávacích vrstev, které by měly zařízení chránit při pádu. Je pravděpodobné, že společnost nám předvede nějaké testy, aby ukázala odolnost displeje.

Upoutávka na model Mate Xs 2 / Zdroj fotografie: Geek_Cao (se svolením)

Zadní fotoaparát bude mít 50MPx primární fotoaparát. Doprovázet jej bude 13MPx ultraširokoúhlý fotoaparát a 8MPx teleobjektiv. Tipster uvádí, že není jasné, který 4G procesor bude zařízení pohánět. Poslední leaky tvrdily, že by mohl mít čipovou sadu Kirin 9000 4G nebo Snapdragon 888 4G.

Na čínském certifikačním webu TEENA jsme se dozvěděli, že model Mate Xs 2 přijde s HarmonyOS 2.0.1. a baterií s výdrží 4 500 mAh. Očekáváme, že zařízení bude podporovat 66W nabíjení.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *