Uvedení řady Huawei P70 se blíží a s tím unikají i další informace

Huawei
Zdroj: Huawei

Ještě před dvěma lety to vypadalo s Huawei bledě kvůli americkým sankcím, ale z toho se společnost zvládla dostat, a tak nám zase přináší její produkty ve velké míře. Jen za poslední měsíc představila nové skládací véčko nebo řadu Nova 12 určenou pro globální trh.

Nicméně, to nejlepší má teprve přijít, a to v podobě vlajkové řady Huawei P70. Nedávná vlna úniků nám na ni dala mnohem lepší světlo a my tak víme, kdy bude uvedena nebo kolik modelů bude obsahovat.

Z nově uniklého snímku se zdá, že k uvedení Huawei P70 dojde už 2. dubna, což vychází správně. Řada P je většinou v takovém časovém rámci uvedena. Snad jedinou výjimkou byl Huawei P50 Pro, který byl uveden o něco později skrze to, že společnost bojovala proti americkým sankcím. Další zdroj poté uvedl, že řada P70 bude mít hned 4 různé modely, kterými jsou Huawei P70, P70 Pro, P70 Pro+ a P70 Art. Musíme však poznamenat, že pravost těchto úniků nebyla nějakým způsobem potvrzena, takže je musíte brát lehce nad věcí, než jako hotovou věc.

Huawei vsadí na stejný čip jako u Mate 60

Úniky naznačují, že hlavním čipem celé řady bude HiSilicon Kirin 9000S, který byl poprvé nasazen do vlajkové řady Mate 60. Je to první 7nm čip, který vyrábí kompletně sama čínská polovodičová společnost SMIC. Bohužel, čip samozřejmě neunikl ani pozornosti Spojených států, které jej nyní kontrolují. Pokud by se ukázalo, že SMIC porušilo některá z exportních omezení USA, tak by mohlo dostat ještě horší sankce. Jenom základní model v celé řadě má 6,58palcový displej. Všechny ostatní varianty mají 6,76palcový.

Modely Pro+ a Art dostanou hlavní snímač Sony IMX989, zatímco klasický model Pro a základní verze obdrží OmniVision OV50H. Všechny varianty údajně dostanou stejnou 13MP selfie kamerku. Paradoxně s největší velikostí baterie přijde model Pro, který ji bude mít velkou 5200 mAh. Všechny čtyři smartphony podporují 88W turbo nabíjení, jak jej Huawei přezdívá.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

2 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *