Čínský gigant uvede příští rok na trh inovativní produkty, říká generální ředitel společnosti Huawei

Huawei
Zdroj: Huawei

Společnost Huawei uspořádala výroční konferenci, která nese název Pollen 2023. Tam vedení čínské společnosti oznámilo, že v příštím roce uvedou na trh špičkové a inovativní produkty, které přepíší historii celého odvětví.

Čínský výrobce technologií každoročně pořádá konferenci Pollen, aby vyjádřil vděčnost vůči svým uživatelům. Vyzývá fanoušky akce Pollen, aby komunikovali s odborníky a oficiálními vedoucími pracovníky a podělili se o své zkušenosti související s produkty tohoto čínského giganta.

Setkání Pollen Meet se konalo na základně Songshan Lake a je datováno od 8. do 10. prosince. Při komunikaci s uživateli pronesl Yu Chengdong několik odvážných slov, která upoutala pozornost uživatelů.

Podle podrobností generální ředitel společnosti Huawei uvedl, že společnost příští rok uvede na trh několik inovativních produktů a přepíše historii odvětví. Yu Chengdong dále uvedl, že společnost se rozhodne pro takové akce, které nikoho jiného nenapadnou.

„Až přijde čas, uvidíte, jak můžeme přepsat historii tohoto odvětví. Doufám, že budeme i nadále překonávat očekávání všech a dělat věci, které ostatní nenapadnou, nebo věci, které nedokážou udělat, nebo dokonce věci, na které si netroufnou.“

Stěžejní produkty Huawei přijdou příští rok:

Při pohledu na naše předchozí zprávy je vše na dobré cestě. Řady chytrých telefonů, jako je Huawei Nova 12 a řada P70, jsou připraveny nadchnout dynamickými funkcemi a poutavým vzhledem.

Na druhou stranu se proslýchá, že společnost uvede nativní aplikace a produkty s nativním zážitkem HarmonyOS. Lze tedy očekávat, že společnost Huawei oslaví rok 2024 velkolepými zahajovacími akcemi a úspěšným růstem.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ithome.com, scmp.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, , ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *