Vivo V30 Lite dorazí s 4700mAh baterií a 44W rychlým nabíjením

Vivo
Zdroj fotografie: Svět Huawei

Čínská společnost Vivo se připravuje na brzké odhalení řady smartphonů V30. Avšak ještě před uvedením jsme se dozvěděli, že V30 a V30 Pro nebudou jedinými modely celé řady. Úplně tím nejzákladnějším modelem totiž bude model V30 Lite, který bude mít pochopitelně ty nejslabší specifikace.

Všechna tři zařízení mají podporovat 5G připojení. A dále budou dostupná ve dvou různých konfiguracích s tím, že tou první je verze 8 GB + 256 GB a tou druhou 12 GB + 256 GB. Dlouhou výdrž zajistí velká baterie s kapacitou 4700 mAh. Ta bude podporovat velmi rychlé 44W kabelové rychlé nabíjení.

Možnosti dalšího připojení kromě 5G je dvoupásmová Wi-Fi, Bluetooth, NFC a konektor USB-C. Po vybalení z krabice smartphone poběží na operačním systému Android 13. Podle některých informací může být tento model globální variantou dříve oznámeného Viva V29e, které bylo představeno v říjnu tohoto roku. Za předpokladu, že by to byla pravda, tak můžeme očekávat, že telefon dostane 6,67palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz.

V29e běží na procesoru Snapdragon 695. Na zadní straně má duální fotoaparát. hlavní fotoaparát má 64 MP, zatímco ultraširokoúhlý 8 MP. Což zní docela dobře, jelikož výrobci často upřednostní hlavní snímač v kombinaci s makrem a senzorem pro rozostření pozadí, aby u zákazníka vyvolaly pocit, že má jejich telefon hodně senzorů. Vepředu v displeji má telefon jeden průstřel, ve kterém se nachází 50MP selfie kamerka.

Myslete na to, že se pořád jedná o nepotvrzené informace, a tak je možné, že realita nakonec bude jiná. Vivo V30 se nedávno ukázala na srovnávací platformě GeekBench se Snapdragonem 7 Gen 3. Dokonce se už ukázal i v databázi IMEI společně s modelem V30 Pro.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com, 91mobiles.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *