Vivo X Fold 3 a X100 Ultra mohou shodně obdržet displej od Samsungu

Vivo
Zdroj: Vivo

Řada Vivo X100 byla na trh uvedena již dávno. Základní model a model Pro už jsou dokonce delší dobu taky na našem trhu, a proto je překvapivé, že ani uživatelé v Číně se ještě nedočkali modelu Ultra. Ten slibuje tu nejvyšší kvalitu, kterou značka může nabídnout.

Podle tisptera Digital Chat Station můžou modely X100 Ultra a X Fold 3 dorazit shodně s panelem Samsung 2K E7 AMOLED. To potvrzuje i smartphone iQOO 12 Pro, což je zařízení, které rovněž patří pod Vivo. To je vůbec první telefon značky, který se zmíněným panelem Samsungu dorazil.

Samotné iQOO 12 Pro se může pochlubit 6,78palcovou OLED obrazovkou s maximálním jasem 1600 nitů. Podporuje 144Hz obnovovací frekvenci a adaptivní obnovovací frekvenci. Vivo X Fold 3 prošel certifikací 3C v Číně. Očekáváme, že základní Fold dorazí s 80W nabíjecím výkonem, zatímco verze Pro dostane 120W rychlé nabíjení. Nových skládaček bychom se měli dočkat koncem března, a to v Číně.

Samotný základní model X Fold 3 bude vybaven procesorem Snapdragon 8 Gen 2. Verze Pro zase obdrží novější Snapdragon 8 Gen 3, který byl představen teprve na podzim loňského roku. Kromě procesorů se však můžou nadcházející skládačky pochlubit vylepšenými funkcemi obrazovky, velkými bateriemi a pokročilými kamerovými snímači. Jeden z těchto snímačů bude taky 50MP hlavní snímač.

O smartphonu Vivo X100 Ultra však nevíme skoro nic. Úniky však naznačují, že by nadcházející zařízení mohlo dostat 200MP periskopický teleobjektiv společně s panelem Samsung E7. Prototypy tohoto smartphonu mají údajně skleněná těla s podporou obousměrné satelitní komunikace, takže smartphone bude zřejmě disponovat pokročilými možnostmi připojení.

Není pravděpodobné, že by se oba telefony dostaly také do České republiky. Podobně tomu bylo i v loňském roce, kdy se k nám do Česka dostala řada Vivo X90 pouze se základním a Pro modelem.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, researchsnipers.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *