Vyzkoušejte si nové funkce One UI 5.1.1 na vašem iPhonu. Samsung spustil aplikaci Samsung Galaxy Try a láká nové zákazníky z řad Applu

One UI 5.1.1
Autor: Lukas Gehrer / Zdroj: Pixabay

Pokud to nevíte, tak společnost Samsung má webovou aplikaci určenou speciálně pro uživatele iPhonu. Tato webová aplikace se jmenuje Try Galaxy a uživatelům iPhonu umožňuje nahlédnout do chytrých telefonů Galaxy a podívat se, co vlastně Samsung nabízí. Nově společnost Samsung právě aktualizovala webovou aplikaci, aby ukázala všechny nové a vylepšené věci, které nabízí uživatelské rozhraní One UI 5.1.1.

Tento virtuální zážitek s chytrým telefonem je odvážným výtvorem společnosti Samsung. A od svého vydání platforma plní svůj účel. Díky ní si stále více uživatelů iPhonu uvědomuje, o co přichází. Se zavedením funkcí One UI 5.1.1 se webová aplikace Try Galaxy stala robustnější a funkčně bohatší než kdykoli předtím.

Nové funkce One UI 5.1.1 aktualizace aplikace Samsung Try Galaxy

Jednou z prvních zajímavostí aktualizace One UI 5.1.1 pro platformu Try Galaxy je režim FlexCam. Jedná se o exkluzivní funkci zařízení Galaxy Z Fold 5 a Z Flip 5. A díky aktualizaci si uživatelé iPhonu mohou virtuálně vyzkoušet nové možnosti fotoaparátu skládacího telefonu Samsung Galaxy.

Kromě režimu FlexCam umožňuje nová webová aplikace Try Galaxy vyzkoušet různé funkce multitaskingu uživatelského rozhraní One UI 5.1.1. To zahrnuje vylepšené funkce drag-and-drop, které vám umožní zůstat produktivnější při práci s telefonem.

Nová webová aplikace obsahuje také funkce Quick Share, Samsung Health a další exkluzivní funkce uživatelského rozhraní One UI. A umožňuje vám lépe pochopit všechny výhody, které ekosystém Galaxy nabízí.

One UI 5.1.1
Zdroj: Samsung

Všechny tyto funkce si můžete vyzkoušet na svém telefonu na oficiálních stránkách Try Galaxy. Aplikace je samozřejmě určena uživatelům iPhonu. Abyste se tedy mohli podívat, co vám aplikace přináší, potřebujete iPhone.

Kromě funkcí uživatelského rozhraní One UI Samsung do webové aplikace zahrnul podporu pěti nových jazyků. V současném stavu tak webová aplikace podporuje celkem 20 různých jazyků, což uživatelům iPhonu po celém světě umožňuje bezproblémové používání.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: sammobile.com, trygalaxy.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *