Wow! Chystá společnost Coca-Cola vlastní smartphone? Tyhle informace vás posadí na zadek

Coca-Cola
Autor: fancycrave1 / Zdroj: Pixabay

Všichni víme, že každá mobilní společnost chce mít nejzajímavější zařízení na trhu. Někomu se to podaří, někdo má bohužel smůlu. Pak jsou tu ovšem společnosti, které smartphony nevyrábějí, ale chtějí přinést na trh svěží vítr. Proto se následně rozhodnou pro vlastní výrobu smartphonu. Takovou společností je i známá značka nealkoholických nápojů Coca-Cola.

Nejnovější únik informací o tomto telefonu od společnosti Coca-Cola pochází od tipaře Mukula Sharmy a ten potvrdil, že se jedná o skutečné zařízení, jehož uvedení na indický trh je stanoveno na první čtvrtletí tohoto roku.

Podle tohoto tipaře spolupracuje společnost Coca-Cola se značkou chytrých telefonů na uvedení tohoto nového typu zařízení. Na druhou stranu nemáme žádné informace o tom, která, společnost by mohla plánovat přijmout tento nový design.


https://twitter.com/stufflistings/status/1617833490963402754

Díky této nové zprávě nastává otázka, zda k tomuto Coca-Cola smartphonu dostane kupující při koupi telefonu zdarma colu. Je to zajímavá otázka, co myslíte vy?

Design telefonu:

Zadní strana je potištěna červenou barvou a na levé straně je malý nápis Coca-Cola, na pravé straně pak velký potisk připomínající plechovku. Při pohledu na vzhled se telefon jeví jako cenově dostupný smartphone a mohlo by jít o lepší způsob spolupráce se společností vyrábějící chytré telefony.

Koneckonců je dobré vědět, že i jiné společnosti, než výrobci smartphonů mají zájem propagovat své značky novým způsobem. Tento obchodní tah nikdo nečekal, a je možné, že se k tomuto stylu propagace přidají i další společnosti.

Třeba se ještě dočkáme doby, kdy bude vyrábět smartphony například Pepsi, McDonalds nebo Starbucks. Vypadá to, že trh bude těmto novinkám nakloněný.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *