Xiaomi boří mýty! Vydalo nejlevnější vlajkový smartphone, který nabídne 200MPx fotoaparát

Xiaomi
Nový model 12T Pro / Zdroj fotografie: Xiaomi

Mobilní telefony jsou daleko za hranicemi pouhého volání a posílání SMS zpráv. Ve skutečnosti jsou mobilní telefony nyní hodnoceny na základě výkonu, rychlosti a funkčnosti. To je důvod, proč máme nízkonákladové telefony, telefony střední třídy a vlajkové lodě, které jsou pochopitelně nejdražší. V dnešní době už především záleží pouze na tom, co se skrývá pod samotným krytem telefonu.

Nyní to vypadá tak, že se Xiaomi vydalo jinou cestou. To dokázalo se smartphonem Xiaomi 12T Pro, který byl uveden na trh 4. října 2022. Ostatně, když se podíváte na specifikace, tak uvidíte jasný vlajkový telefon, ale za ještě nižší cenu, než má být třeba nová řada Google Pixel 7.

Xiaomi 12T Pro přijde s výkonným 4nm vlajkovým čipsetem. Tím je Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Bude spolupracovat společně s 12GB RAM tak, aby bylo zajištěno, že zařízení poběží plynulou rychlostí po celý den.

Xiaomi
Nový 12T Pro / Zdroj fotografie: Xiaomi

Mobilní zařízení je dodáváno s 5 000mAh baterií. To má stačit k snadnému zvládnutí vašich každodenních činností. Pokud se zařízení během dne někdy vybije, nemusíte se ničeho obávat, protože je dodáváno se superrychlou 120W nabíječkou SuperFast. Ta podle Xiaomi dokáže model 12T Pro nabít z 0 % na 100 % za 19 minut.

Nejdůležitějším bodem smartphonu 12T Pro je jednoznačně fotoaparát. Na zadní straně je modul trojitého fotoaparátu s 2MPx makro objektivem, 8MPx ultraširokoúhlým snímačem a obřím 200MPx hlavním fotoaparátem. Xiaomi 12T Pro je hned po Motorole X30 Pro druhým smartphonem, který používá nový 200MPx fotoaparát. Nicméně 12T Pro používá větší snímač, než jaký používá Motorola.


Nenechte si ujít:


Xiaomi 12T Pro používá snímač Samsung ISOCELL HP1 s velikostí 1/1,22 palce. I když postrádá teleobjektiv, tak je hlavní snímač vybaven 2x bezztrátovým digitálním zoomem. Bohužel možnosti zoomování nejsou tak dobré jako u konkurence. Dále je telefon schopen nahrávat 8K videa při 24 snímcích za sekundu a 4K videa při 60 snímcích za sekundu.

Oficiálně bylo Xiaomi 12T Pro představeno 4. října 2022. Nicméně k prodeji bude až 13. října. Dostupné je v černé, modré a stříbrné variantě. V Evropě bychom se měli dočkat cenovky okolo 750 EUR.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *