Xiaomi Mi 11 Lite 4G dostává nový bezpečnostní balíček. Máte ho už také?

Xiaomi Mi 11 Lite 4G
Xiaomi Mi 11 Lite 4G / Zdroj fotografie: Xiaomi

Mobilní telefon Xiaomi Mi 11 Lite 4G dostává bezpečnostní opravu s novou aktualizací MIUI. Aktualizace byla vypuštěna před pár dny, a postupně se dostává do našich zařízení. Nikoho nejspíše nepřekvapí, že se objevuje s nejnovějším firmwarem MIUI 13 založeným na Androidu 12.

Oprava zabezpečení pochází z června tohoto roku, a opravuje 4 kritické body zranitelnosti a 18 vysokých bodů zranitelnosti v nástavbě MIUI. Kromě toho patch také pracuje na zlepšení výkonu základních mechanismů a zvýšení stability systému.

Podle changelogu má aktualizace Xiaomi z června pro Mi 11 Lite 4G MIUI verzi V13.0.5.0.SKQEUXM a velikost balíčku je neuvěřitelných 3,2 GB. Pokud nevíte, kde aktualizaci hledat, tak ji můžete najít v nabídce Nastavení. Vyberte O telefonu a poté Aktualizace systému. Počkejte, až se dostupná aktualizace objeví na obrazovce, a poté dejte Stáhnout a nainstalovatAktualizace modelu Mi 11 Lite 4G z června v současnosti nezahrnuje žádné další změny kromě čerstvě upgradované opravy zabezpečení. Přesto doporučujeme instalaci aktualizace pro zvýšení bezpečnosti Vašeho smartphonu.

Než se pustíte do samotné aktualizace, tak existují věci, které musíte udělat. Ujistěte se, že je vaše zařízení dostatečně nabité. Kromě toho by měl mít dostatek úložiště pro nejnovější firmware a určitě není od věci si zálohovat důležité soubory, aby vše fungovalo bez problémů.

Jaký je Xiaomi Mi 11 Lite 4G?

Kromě uhlazeného čtvercového fotoaparátu nabízí Mi 11 Lite 4G elegantní design, který snadno padne do ruky každého uživatele. Zařízení má kvalitní AMOLED displej s obnovovací frekvencí až 90 Hz.

Dále obsahuje 4250mAh baterii a srdcem telefonu je Qualcomm Snapdragon 732G. Smartphone poskytuje sestavu tří fotoaparátů na zadní straně. Tato clona poskytuje prostor pro 64MP hlavní fotoaparát, 8MP ultra širokoúhlý objektiv a 5MP makro snímač. Na přední části telefonu najdeme 16MP selfie kameru. Jak už název napovídá, tak v tomto modelu nehledejte nejnovější technologii 5G.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: t.me/MIUIUpdates

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *