Xiaomi údajně začalo testovat nejnovější MIUI. O jakou nástavbu se jedná?

MIUI
Xiaomi 12T Pro / Zdroj fotografie: Xiaomi

Nadcházející vlajkovou řadou společnosti Xiaomi bude řada Xiaomi 13, která se má skládat z modelů Xiaomi 13 a 13 Pro. Údajně vstoupí na trh již příští měsíc v listopadu, ale to ještě není oficiální. Uvádí to pouze leakeři, takže to ještě může být jinak. Nová vlajková řada je předmětem mnoha spekulací a úniků informací. Podle posledních zpráv by mohla řada Xiaomi 13 v tuto chvíli procházet interním testováním nového softwaru v podobě MIUI 14.

Je téměř jisté, že Xiaomi 13 a 13 Pro budou mít rozhraní MIUI 14, které se údajně na těchto a dalších modelech testuje. MIUI 14 bude založeno na operačním systému nového Androidu 13. MIUI 14 nabídne některé změny ve svém designu a zároveň nějaká ta vylepšení.

Vlajkové lodě Xiaomi 13 přijdou s některými prémiovými funkcemi a komponenty. Xiaomi 13 Pro bude mít podle zveřejněných obrázků stejnou obrazovku jako Xiaomi 12. Bohužel další specifikace nevíme úplně jasně, a tak můžeme jenom hádat. O fotoaparátech nevíme zcela nic, až na ten přední, ten má být umístěn v průstřelu obrazovky uprostřed nahoře. Údajně bychom se mohli dočkat řady Xiaomi 13 s procesorem Snapdragon 8 Gen 2.


Nenechte si ujít:


Qualcomm žádné vyjádření o jeho nadcházejícím procesoru rovněž nevydal, a tak můžeme o jeho výkonu pouze spekulovat. Uvidíme, jak si tento rok poradí proti MediaTeku, který už minulý rok dokázal, že by mohl být obstojným konkurentem se vším všudy. Xiaomi chce zjevně pokračovat ve svém vzestupném trendu, který už nějakou tu dobu má. Je prozatím otázkou, jak velkým hitem tato řada bude, ale věřím tomu, že si spoustu fanoušků najde.

Předpokládalo se, že Xiaomi vezme společnosti Huawei mnoho uživatelů po sankcích, které na něj byly uvaleny, ale to se nestalo. Uživatele Huawei si vesměs přebrali všichni, nejenom Xiaomi, takže se společnost značného růstu uživatelů nedočkala. Máte rádi Xiaomi nebo preferujete jinou značku?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *