Z nuly na sto za 36 minut. Huawei nova 9 SE se nabíjí raketovou rychlostí

Model nova 9 SE / Zdroj fotografie: Huawei

Inovativní design, kvalitní fotoaparát a skvělý výkon. Vlastnosti, které vám dokáží zpříjemnit každý den. Nic z toho ovšem nemá žádný význam, pokud musíte neustále kontrolovat stav baterie. U Huawei nova 9 SE nic takového nehrozí. Je poháněn spolehlivou baterií o úctyhodné kapacitě 4000 mAh, která poskytne dlouhé hodiny výkonu a plně se nabije za pouhých 36 minut.

Model nova 9 SE je nejnovějším přírůstkem do úspěšné série smartphonů nova od společnosti Huawei. Po svých předchůdcích zdědil jen to nejlepší a podařilo se mu to posunout ještě o úroveň výš. Celou naši recenzi najdete pod tímto odkazem, a my jsme pro vás vybrali to nejlepší, co v tomto smartphonu najdete.

Impozantní nejen na první pohled

Smartphone nova 9 SE okamžitě zaujme svým estetickým designem, jemuž vévodí Huawei FullView displej s ultra úzkými rámečky. Jejich šířka z každé strany dosahuje pouhých 1,05 mm. To působí v dokonalé souhře s tenkým tělem celého telefonu. Jeho tloušťka činí jen 7,94 mm.

Model nova 9 SE / Zdroj fotografie: Svět Huawei

A přednosti modelu nova 9 SE zdaleka nejsou pouze povrchního charakteru. Pod krásným zevnějškem se nachází stejně kvalitní vnitřek. O výkon se stará osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon s výkonem 2,4 GHz a grafickým akcelerátorem Adreno 610.

Nabití lusknutím prstu

Nabíjení baterie je pro nova 9 SE záležitostí na pár okamžiků. Díky Huawei SuperCharge se z nuly na 60 % nabije za pouhých 15 minut. Plné nabití pak zabere jenom 36 minut.

Výkonný procesor a vysokokapacitní baterie dovedou vyprodukovat spoustu tepla a i na to je Huawei nova 9 SE připraven. Díky grafenu s vysokou tepelnou vodivostí, který poskytuje až o 30 % efektivnější chlazení něž obyčejný grafen, se uživatelé Huawei Nova 9 SE nemusí bát, že by jim bylo horko na ruce.

Zdroj fotografie: Svět Huawei

Huawei a jeho 108 megapixelů

Rozlišení hlavního fotoaparátu modelu nova 9 SE je skutečně 108 megapixelů. Díky tomu lze výsledné fotografie vytisknout ve velikosti až 125 x 94 cm bez sebemenšího úbytku na kvalitě. Za pomoci technologie kombinující devět pixelů do jednoho přispívá ultra vysoké rozlišení také k ohromujícím výsledkům ve zhoršených světelných podmínkách. K tomu mimo to dopomáhá i vysoká světelnost o hodnotě f/1,9.

Kromě toho disponuje model nova 9 SE také ultra širokoúhlým 8 MPx objektivem s rozhledem až 112 stupňů a dvěma speciálními 2MPx objektivy. Jeden slouží pro vytvoření bokeh efektu a druhý k zachycování makro fotografií. Na přední straně pak nalezneme širokoúhlou selfie kameru s rozlišením 16 megapixelů a světelností f/2,2.

Nejlepší na všech vlastnostech modelu nova 9 SE je, že si je můžete užívat bez jakýchkoliv omezení. Kdykoliv totiž klesnou procenta baterie, stačí jen pár minut, a jste zase na stovce.

Huawei nova 9 SE / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Smartphone nova 9 SE můžete zakoupit na oficiálních stránkách výrobce za 8499 Kč od 21. 3. 2022 v černé, modré a později i bílé barvě ve verzi dual SIM. V rámci akce na podporu prodeje zákazníci získají až do 3. 4. 2022 k nákupu telefonu jako dárek HUAWEI WATCH Fit NEW.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *