Záhadný telefon od Huawei s 22,5W nabíjením získal čínskou certifikaci

Huawei
Zdroj: Huawei

Období, ve kterém se teď Huawei nachází, musí těšit každého jeho fanouška. Byly doby, kdy přicházely jen špatné zprávy, a to ještě k tomu jen jednou za čas. Proto určitě nejenom mě těší, že se karty začínají obracet a společnost začíná představovat velkou spoustu nových zařízení s tím, že vrcholem bude vlajková řada Huawei P70. Nicméně, v závalu nových úniků o P70 můžou mizet ostatní zprávy, které by mohly opravdové fanoušky zajímat. Ale to pro nás neplatí a podíváme se na kloub všemu, co o Huawei uniklo.

V Číně se na tamní certifikační platformě 3C objevilo záhadné zařízení od Huawei s číslem modelu GFY-AL00. Bohužel, z certifikační platformy zatím nejsme moc moudří, ale zjevně se jedná o novou nabídku technologického giganta, která by mohla patřit do nižší střední třídy. Takže model udělá radost spíše těm, kteří nechtějí do telefonu investovat moc peněz.

Huawei vsadil na 4G

Přestože nevíme ani to, do jaké řady bude telefon patřit, tak už o něm víme aspoň malé procento informací. Tou první informací je, že nový smartphone podporuje pouze 4G připojení, a tak můžeme očekávat, že dorazí s čipem Snapdragon nebo Kirin 710A. Druhou informací je, že zařízení podporuje 22,5W nabíjení. Už jen na základě těchto specifikací je docela jasné, že nejde o moc drahý telefon.

Rychlost nabíjení je stejná jako u nedávno představeného modelu Huawei Enjoy 70 s 6000mAh baterií. Je možné, že půjde o nějaký rozšiřující model celé řady. V rámci přiblížení Enjoy 70 si o něm řekněme nějaké informace. Je to smartphone s 6,75palcovým HD+ LCD displejem s tím, že běží na operačním systému HarmonyOS 4. Pohání ho procesor Kirin 710A bez podpory 5G a spárován je s 8GB RAM a 128GB interním úložištěm. V rámci fotoaparátu má Enjoy 70 8MP selfie kamerku, 50MP hlavní snímač a 2MP makro.

Jak budeme uvedení nového telefonu blíže na trh, tak můžeme očekávat, že se o něm na povrch dostanou ještě další informace.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *