Zažijte nepřerušovanou komunikaci. Huawei Mate 60 Pro nabízí bezplatné satelitní volání

Huawei Mate 60 Pro
Zdroj: Huawei

Společnost China Telecom představila úvodní plán pro uživatele telefonu Huawei Mate 60 Pro, který jim umožňuje využívat služby satelitního volání zdarma až do konce letošního roku. Společnost China Telecom nabízí bezplatný tarif satelitního volání pro nové smartphony Huawei vybavené funkcí satelitního volání, včetně modelu Mate 60 Pro. Nabídka platí v Číně do 31. prosince. Není však jasné, zda jsou pro tuto bezplatnou nabídku stanoveny nějaké denní nebo měsíční limity využití.

China Telecom je největším a jediným telekomunikačním operátorem v Číně, který nabízí služby satelitního systému Tiantong-1 přímo koncovým uživatelům. Společnost Huawei je první a jedinou společností vyrábějící chytré telefony na světě, která tuto možnost satelitního volání do svých zařízení zabudovala. Tato jedinečná funkce přitáhla pozornost a zájem mnoha spotřebitelů.

Díky těmto nabídkám je nová vlajková loď společnosti Huawei ještě atraktivnější. Zájemci o předplatné této služby budou muset zaplatit malý poplatek. Je důležité si uvědomit, že poplatek za službu se určuje podle toho, kolik minut službu satelitního volání využijete.

Huawei Mate 60 Pro
Model Mate 60 Pro / Zdroj: Huawei

Satelitní komunikace Huawei

Společnost Huawei loni představila satelitní technologii SMS, která uživatelům umožňuje posílat textové zprávy i v případě, že není k dispozici mobilní síť. Tato technologie je užitečná zejména v nouzových situacích, kdy pomáhá jednotlivcům vyhledat pomoc nebo komunikovat v případě nedostupnosti standardních mobilních sítí.

Huawei Mate 60 Pro překračuje dřívější možnosti satelitní komunikace modelu Huawei P60 Pro. Zatímco P60 Pro představil obousměrnou satelitní komunikaci pro odesílání a příjem SMS, Mate 60 Pro jde ještě o krok dál a nabízí satelitní volání, čímž se Huawei stává průkopníkem v oblasti satelitní technologie smartphonů.

Společnost oficiálně představí Mate 60 Pro se satelitními hovory 25. září

Model Mate 60 Pro je v současnosti jedním z nejoblíbenějších smartphonů. Navzdory tomu, že společnost Huawei telefon v tichosti uvedla na svém internetovém obchodu, a následným kontroverzím si zařízení stále zaslouží oficiální uvedení na trh. Společnost Huawei plánuje 25. září uspořádat akci, na které oznámí několik nových produktů. Očekáváme, že na této akci společnost odhalí více informací o modelu Mate 60 Pro.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com, isp.page

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *