Dorazí Huawei Mate 50 na globální trh? Zatím to nevypadá dobře

Huawei Mate 50
Zdroj fotografie: Rodent950 (se souhlasem)

Společnost Huawei každoročně na světovém trhu propaguje své vlajkové lodě. Řada Huawei Mate 50 je však nyní v tomto případě výjimkou, protože ji čínský výrobce technologií prozatím „ještě“ neinzeroval na globálních sociálních sítích.

Řada Huawei Mate 50 bude uvedena na trh už zítra, a společnost již sdílí upoutávky na čínské sociální síti Weibo. K tomu společnost také uspořádala živý stream pro čínské publikum, kde odtajnila pár drobností o nadcházející mobilní sérii.

Je pravdou, že uvedení tohoto modelu bude skutečná mega událost. Společnost Huawei vedle řady Mate 50 dorazí s řadou nových produktů. Na druhou stranu je nutno říci, že globální zákazníci zatím žádné upoutávky k vydání Mate 50 ještě neslyšeli.

Ve srovnání se současnou situací je to velmi nezvyklé, protože společnost Huawei prostřednictvím sociálních účtů na globálních trzích už dávno připravovala trh na vydání řad Mate 40 a P50.Důvod toho všeho?

Možným důvodem může být to, že si společnost chce tento model prvotně ponechat exkluzivně pro čínský trh a na globální trh jej uvede později. Telefon byl vyroben v dostatečném množství, takže můžeme věřit, že přijde do Evropy dříve než předchozí model Huawei P50 Pro, který do Evropy dorazil téměř až po půl roce.

Když se na věc podíváme podrobněji, tak může výměna a úprava některých funkcí pro evropský trh trvat nějakou dobu, než se telefon dostane na globální trhy. V domovské Číně přijde Mate 50 se systémem HarmonyOS. Do Evropy dorazí nejspíše s Androidem, a proto bude následovat menší zdržení.

Proč nebude živý přenos?

To je správná otázka, protože i když společnost neinzerovala řadu Mate 50 pro globální zákazníky, Huawei měl uspořádat aspoň živý přenos pro řadu Mate 50. Živé představení se má konat tedy opět pouze pro čínský trh. Kdy myslíte, že se série Huawei Mate 50 dostane do Evropy?

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *