Známe datum představení nejočekávanějšího vlajkového smartphonu od Huawei

Huawei
Zdroj fotografie: Lukáš Drahozal

Čínský trh s mobilními telefony vyšší třídy je od začátku letošního roku v podstatě klidný. Když zbytek světa debatoval o tom, kdy se dočkáme nové vlajkové lodi společnosti Huawei, překvapila celý trh šokující zpráva z oficiální stránky Huawei. Podle úvodního plakátu zveřejněného na stránce Huawei se jarní akce k novému vlajkovému mobilnímu telefonu Huawei uskuteční 23. března.

Tento příspěvek před několika hodinami oficiálně potvrdil datum uvedení řady Huawei P60 na trh. Na této akci společnost představí řadu Huawei P60. Představí také novou generaci skládacích mobilních telefonů Huawei Mate X3. Na akci se objeví také další produkty. Yu Chengdong, generální ředitel společnosti Huawei Terminal BG, to oznámil na sociální síti Weibo.

Vlajková loď řady Huawei P60 oficiálně oznámena! Uvidíme se 23. března

Řada P60, která ztělesňuje vrchol technické estetiky a nejlepší zobrazovací schopnosti, je přirozeně předmětem velkých očekávání. Řada Mate 50 se vrátila na výsluní a sklidila na trhu velký úspěch. Trh tedy od řady P60 očekává ještě mnohem více. Jaká překvapení nám řada P60 přinese po roce a půl od příchodu řady P50? Můžeme očekávat vylepšení v oblasti fotoaparátu. Co se však týče systému GMS od Googlu, k žádné změně nedojde. Toto zařízení bude stále podporovat systém HarmonyOS, který se pomalu stává trendem.

Jak můžeme vidět z oficiálního plakátu, v horní části plakátu je kruhová vlna. Ta se podobá tvaru fotoaparátu, který odkazuje na sérii P60. Dále ve spodní části je hranatý záhyb, který pro změnu odkazuje na skládací smartphone Mate X3. To budou dva hlavní protagonisti úvodní akce. Jeden se zaměří na fotoaparát, zatímco druhý je revolucí v oblasti skládacích zařízení.

Huawei
Upoutávka na konferenci / Zdroj: Huawei

Řada Huawei P již velmi dlouho představuje špičku čínské estetiky a zobrazovacích technologií mobilních telefonů. Pro mnohé kritiky a uživatele je bezkonkurenční. To je dalším klíčovým faktorem atraktivity řady P mezi uživateli. Tato řada přichází také se stylem, díky němuž je přitažlivá i pro ženy.

Průlom ve fotoaparátu

Uvedení každé generace řady P na trh vlastně ukazuje odlišné myšlenky společnosti Huawei a je nejlepším obrazem probíhajícího vývoje společnosti. Předpokládá se, že řada Huawei P60 přinese pokrok v oblasti zobrazovacího výkonu, technické estetiky a rozsáhlých zkušeností.

Společnost Huawei se s řadou P setkává poměrně pravidelně. Vzpomeňte si na model Huawei P9 vydaný v roce 2016. Byl to první mobilní telefon na světě, který používal dva fotoaparáty a také objektiv Leica. Je to vlastně základ zaměření řady P na fotoaparát. Předchozí řada Huawei P20 překonala v oblasti fotoaparátů všechny konkurenty na trhu, a například model Pro přinesl dokonce kvalitnější fotografování s funkcemi, jako je noční vidění.


Nenechte si ujít:


V roce 2019 se na trhu objevil model Huawei P30, který prolomil hranici 50násobného zoomu. Přidává také objektiv ToF dosahující neuvěřitelného 5x optického zoomu, 10x hybridního zoomu a 50x digitálního zoomu. O rok později jsme se dočkali řady Huawei P40, která nově definuje „zoom“ fotoaparátů mobilních telefonů. V roce 2021 přichází řada Huawei P50, která přináší dva rozměry barev a kvality obrazu. „Primární barevný motor“ vnímá barvy očima a to, co vidíte, je to, co dostanete.

Jaká překvapení a průlomy přinese řada Huawei P60 tentokrát? Podrobnosti o technice zatím nejsou k dispozici. Můžeme však spekulovat na základě dostupných úniků.

Řada Huawei P60 přinese novou vitalitu

Přestože v březnu bylo vydáno mnoho nových telefonů, včetně několika vlajkových modelů, největší pozornosti a očekávání se trvale těší řada Huawei P60.  V současné době se objevují zprávy, že sériová výroba řady Huawei P60 je v plném proudu. Ve skutečnosti jsou prodejci na trhu velmi nadšeni a z dosavadních průzkumů si od ní slibují hodně. Společnost Huawei bude mít hodně práce, aby uspokojila poptávku na trhu.

To na jedné straně dokazuje pověst společnosti Huawei v oblasti technologických inovací a na druhé straně to svědčí o vysoké důvěře v trvanlivost produktů řady Huawei P60. Nesnesitelně kruté je, že pouze u vlajkových smartphonů Huawei můžeme vidět převratné nové technologie v oboru. V posledních letech si čínské mobilní telefony s operačním systémem Android často vyslechly „obvinění“ z útoku na high-endový trh. Na trhu vlajkových lodí vyšší třídy v Číně konkuruje společnosti Apple pouze Huawei.

Řada Huawei P je dlouhodobě nejvýraznější řadou čínských telefonů vyšší třídy.  Zákaznickou základnu společnosti Huawei výrazně zvyšuje schopnost uživatelů velmi hluboce rozumět technice i kráse a jejich ochota za ni zaplatit. Společnost Huawei se opakovaně vymyká normálu a zaznamenává výrazný úspěch v důsledku své neutuchající snahy o zobrazovací technologie a stylový vzhled.

Řada P60, která zahrnuje nejmodernější inovace v oblasti zobrazování a estetického designu od společnosti Huawei, bude bezpochyby jedním z nejočekávanějších vlajkových telefonů v roce 2023. Po svém uvedení na trh vytvoří další významný milník v odvětví špičkových mobilních telefonů a představí čerstvé technologie.

Uživatelé, kteří plánují koupi nového telefonu, si proto možná budou chtít počkat. Uvedení tohoto vlajkového mobilního telefonu může změnit rozhodování kupujících, zejména v Číně.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *