Známé klíčové specifikace řady Honor X40

Honor X40
Honor X30 / Zdroj fotografie: Honor

Včera jsme vás informovali o tom, že Honor má v plánu brzy představit svou novou řadu X40 v Číně, a jak se zdá, tak to myslel skutečně vážně, jelikož jsme se dnes dočkali takové první pomyslné vlaštovky na jaře. Unikly klíčové specifikace nadcházejícího zařízení, které vypadají opravdu zajímavě. Tyto specifikace známe hned od několika čínských leakerů.

Honoru X40 5G bychom se měli dočkat 15. září, jelikož to je jeho oficiální představení v Číně. Nicméně ještě před jeho uvedením čínský výrobce zveřejnil video Honoru X40 5G na čínskou sociální síť TikTok, která je známá pro svá krátká videa.

Na videu můžeme vidět Honor X40 5G s opravdu pohledně zakřiveným displejem, který nám může dávat vodopádový pocit. V samotném displeji bychom měli naleznout snímač otisků prstů. Na pravé straně je zřetelně vidět tlačítko pro napájení a druhé tlačítko pro ovládání hlasitosti. Na spodní straně je malý slot pro SIM kartu, mikrofon, port USB-C a otvor pro reproduktor. Celkově mi celé tělo v mnoha ohledech připomíná Huawei P40 Pro včetně IR Blasteru, což zaručuje to, že si budete moci mobilem přepínat televizi. Nepřekvapivě zařízení postrádá připojení pro 3,5 mm audio Jack. Na zadní straně zařízení nalezneme velký kruhový modul, v kterém jsou dva snímače.

Na nadcházejícím smartphonu společnosti Honor má být 6,8palcový OLED displej, který je Full HD+. Prozatím není jasné zda má X40 podporu pro vysokou obnovovací frekvenci. Včera společnost potvrdila, že telefon dostane baterii o kapacitě 5 100 mAh. Údajně má podporovat 40W rychlé nabíjení.

Podle tispstera WHYLAb má Honor X40 5G dostat Snapdragon 695, což je zklamáním vzhledem k tomu, že tento procesor měla již řada Honor X30 5G. Software by zde mohl tvořit Android 12 společně s Magic UI 6.1. Ostatní specifikace zatím nevíme, ale počítáme s tím, že se je brzo dozvíme.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *