Známe pravděpodobné datum představení nového prstenu Galaxy Ring

Galaxy
Zdroj: Samsung

Samsung to zatím oficiálně nepotvrdil, ale my už známe datum představení jeho nových produktů. To by se podle webu SamMobile mělo konat už 10. července 2024 v hlavním městě Francie – Paříži.

Zdá se, že načasování je pro společnost více než vhodné, a to především z toho důvodu, že 26. července začínají letní olympijské hry právě v Paříži. Samsung je této události hlavní sponzor a je více než jasné, že si tuto strategickou chvíli vychutná k představení svých skládacích telefonů a novému chytrému prstenu Galaxy Ring.

Nový prsten je jedno z nejočekávanějších zařízení od Samsungu, které tento rok na trh vůbec uvede. Je to debut jihokorejského giganta v tomto odvětví zdraví a fitness, kde se údaje měří pomocí prstenu a nikoli náramku či hodinek. Bohužel úniky o něm jsou stále vzácné, ale časem se budeme dozvídat určitě více informací s tím, jak se bude blížit uvedení na trh.

Samsung představí ještě další produkty do rodiny Galaxy

Na události se dále odhalí nástupci Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5. U Flipu nepočítáme s žádným významným designovým zlepšením, ale údajně jeho vnitřek se má o dost zlepšit. Na druhou stranu informace o Foldu zase naznačují, že bude mít širší a tenčí displej a celkově lehčí konstrukci. Některé úniky dokonce zmiňovaly ještě Z Fold 6 Ultra, což by byla ještě vylepšená verze základního modelu. Není jasné v čem, ale pravděpodobně třeba v oblasti baterie nebo fotoaparátů.

Dalším potencionálním zařízením, které Samsung odhalí, jsou hodinky Galaxy Watch 7, které budou dostupné ve třech variantách. Loňské Watch 6 byly dostupné jen ve dvou variantách, takže i v tomto směru společnost zaznamenala zlepšení. A nakonec by ještě jihokorejský gigant mohl uvést nová sluchátka Buds.

Celá akce bude napěchovaná novými produkty s tím, že se téměř určitě podívají na náš trh, a tak se nabídka zas o něco rozroste.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, sammobile.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *