Huawei představí hodinky s funkcí, kterou nemají ani Apple Watch

Watch
Huawei Watch GT3 SE / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Huawei potvrdil, že opravdu vydá hodinky se satelitní konektivitou. Budou to vůbec první hodinky na světě, které budou touto funkcí disponovat. Funkce satelitní konektivity znamená to, že přes hodinky budete moct odesílat SMS, i když nebudete mít žádný signál. V poslední době se tohle stává čím dále větším trendem. Tedy především ve smartphonech, ale jsem si jist, že v hodinkách to nebude na škodu.

Huawei začíná v tomto směru jednoznačně vést. Nejprve jako první představil smartphone se satelitní komunikací a teď ještě i hodinky. To je pro čínskou společnost obrovská vzpruha po všech těch problémem, kterými si musí procházet. Prozatím nemáme žádné podrobnosti o funkcích nových Watch Ultimate, ale zpráva o satelitní komunikaci je potvrzena. Bohužel není jisté, zda přes hodinky půjde i satelitně volat nebo ne. Jisté je pouze to, že budeme moci přijímat a odesílat SMS.


Nenechte si ujít:


Kromě Watch Ultimate pracuje Huawei také na řadě Watch 4, která je nástupkyní řady Watch 3. Ta byla docela oblíbená a to především pro své nové funkce, které ostatní hodinky od Huawei neměly. Čínská společnost sice o designu nové řady hodinek nic moc neprozradila, ale i přesto mají fanoušci velká očekávání. Kromě toho, že nové hodinky budou umět satelitně komunikovat, tak ještě dostanou operační systém HarmonyOS. Jejich představení očekáváme 23. března na jarní konferenci, kde bude mimo jiné představena i řada smartphonů Huawei P60 či skládací telefon Huawei Mate X3.

V Česku je čínský gigant opravdu oblíbený. Měsíčně vidím několik desítek lidí s hodinkami právě od něj. Nicméně o tom svědčí i prodeje a jeho oblíbenost, která se pořád zvyšuje. Nejvíc Huawei prorazil s řadou Watch GT2, která byla opravdu elegantní, kvalitní a na svou dobu dost výkonná. Já sám Watch GT2 vlastním a nemám s nimi nejmenší problém. Jste fanoušci společnosti Huawei nebo dáváte přednost někomu jinému? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

5 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *