Apple přichází s jeho novou aplikací – Apple Music Sing

Apple Music
iPhone s MacBookem / Autor: Kropekk_pl / Zdroj: Pixabay

Připravte se posunout svůj hudební zážitek od Applu na zcela novou úroveň. Apple spustil svou první službu pro streamování hudby 30. června 2015. Od té doby už hodně času uběhlo a díky tomu je Apple music již 7 let starou streamovací službou. Během těchto sedmi let toho Apple se svou online streamovací aplikací udělal opravdu hodně a skutečně naplnil ten potenciál, který se tam skrýval. Apple Music si upevnila své jméno jako jedna z hlavních hudebních streamovacích služeb po celém světě. Společnosti, umělcům a hudebnímu průmyslu jako celku to také přineslo mnoho peněz více.

Apple vždy pracuje na tom, aby byla streamovací služba Music ještě lepší nebo alespoň zisková. Příkladem takových vylepšení je nedávné oznámení výrobce se sídlem v Cupertinu. Apple oznámil, že společnost plánuje spuštění nového přírůstku do svých hudebních streamovacích aplikací. Tato nová služba se bude nazývat Apple Music Sing. Měla by Applu se pomoct zviditelnit ještě o něco více než doposud a zároveň bavit uživatele po celém světě.

Služba má být spuštěna koncem prosince 2022. Apple uvedl, že tato nová služba nebude omezena na konkrétní region. To znamená, že bez ohledu na to, kde budete, se Apple Music Sing objeví na vašem telefonu. Uživatelé iPhonů, iPadů a nové Apple TV 4K si mohou Music Sing užít už koncem roku. Apple Music Sing bude velmi jednoduché a přímočaré, protože rozšíří zážitky s texty. Pomůže vám upravit vokály písně tak, abyste mohli zpívat společně s umělcem. Budete také moct zpěváka utlumit, takže si své pěvecké schopnosti otestujete pouze s pozadím písně.

Pro začátek Apple spouští více než 50 vyhrazených doprovodných skladeb, které zahrnují různé písně, duety, sbory a hymny, které zná spousta lidí po celém světě. Apple přirozeně optimalizuje všechny skladby v Playlistech pro účely této nové funkce.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *