Apple Watch 3 Ultra mohou být z hlediska novinek zklamáním, tvrdí analytik

Apple Watch 3 Ultra
Autor: fancycrave1 / Zdroj: Pixabay

Uprostřed všech zvěstí o nadcházející řadě iPadů a o tom, že by mohly být vybaveny displejem OLED, se analytik společnosti Apple Ming-Chi Kuo vyjádřil k hodinkám Apple Watch Ultra 3. Poté, co naznačil možné zpoždění, Kuo nyní očekává nový model Ultra v roce 2024.

Má to však háček: oproti modelu Ultra 2 se pravděpodobně nebude moci pochlubit výrazným hardwarovým pokrokem. Konkrétní podrobnosti o Apple Watch Ultra 3 zůstávají pod pokličkou, přičemž jedinou potvrzenou informací je zatím termín uvedení na trh v září.

Ming-Chi Kuo ve své zprávě uvádí, že Apple Watch Ultra 3 se žádných velkých vylepšení nedočkají

Pokud se podíváme za hranice řady Ultra, existuje možnost, že letos bude uvedena třetí generace Apple Watch SE, pokud se Apple bude držet svého dvouletého aktualizačního cyklu. Osud nástupce hodinek Apple Watch Series 9 zůstává nejasný. Mark Gurman z agentury Bloomberg již dříve naznačil, že se jedná o přepracované hodinky „Apple Watch X“ s funkcemi pro měření krevního tlaku a spánkovou apnoe, ale jejich uvedení na trh a oficiální název jsou nejisté.

Zajímavé je, že Gurmanem navrhované funkce pro nástupce Series 9 by se mohly potenciálně dostat i do Watch Ultra 3. Vzhledem k tomu, že se blíží desáté výročí původních hodinek Apple Watch (představeny byly v září 2014, na trh byly uvedeny v dubnu 2015), upírají se všechny oči k nadcházejícím oznámením chytrých hodinek Apple.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: macrumors.com, techradar.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *