Bude revoluční? Máme další informace o nadcházející řadě Huawei P60

Huawei P60
Huawei P50 Pro /Zdroj fotografie: Huawei

Čínský výrobní gigant Huawei v současné době dokončuje svou nejnovější vlajkovou loď řady P60. Ta bude mít minimálně dva modely, Huawei P60 a Huawei P60 Pro. Avšak, jak se datum uvedení této série blíží, další podrobnosti o zařízeních se objevují na sociálních sítích. Podle technologického leakera ze sociální sítě Weibo, Wangzai Bestona, se objevil nový telefon Huawei s kódem modelu AL00. Překvapivě na zařízení dokonce běží nový operační systém HarmonyOS 3.1.

Podle dostupných zpráv bude novým mobilním telefonem pravděpodobně Huawei P60. Tato vlajková řada by měla debutovat na akci MWC 2023, která by se měla konat na konci února. Huawei se oficiálně zavázal zúčastnit se letošní akce s tím, že existují náznaky toho, že se tam nové řady opravdu dočkáme. Pravděpodobně tedy Honor nebude jediným účastníkem MWC 2023, který tam představí svou vlajkovou řadu.

Neexistuje žádný seznam o změnách v samotném systému HarmonyOS 3.1. Nicméně, soudě podle přípony, nový systém by se měl zaměřit na opravy chyb, stabilitu, plynulost a vylepšení kompatibility. Kromě toho nový systém přinese některé nové funkce do řady Huawei P60, zejména funkce, které mají vazby na Huawei Xmage. Novou platformu pro focení na telefonech Huawei.

Na loňské konferenci HDC 2022 HarmonyOS 3.1 debutovalo ve formě vývojové verze, která představila nové estetické styly a interaktivní zážitky pro mobily. Společnost Huawei však neukázala konečné uživatelské rozhraní svého softwarového systému.

Je otázkou, jak to s novými řady bude vypadat v budoucnu. Není to dlouho, co Američani v čele s Joe Bidenem na Huawei uvalili sankce nejvyššího kalibru v té podobě, že už mu nemůže být dodáván ani procesor Snapdragon. Pokud Huawei nepřijde s vlastními procesory, tak by to mohlo znamenat opravdu krutou ránu pro celý trh s mobilními telefony. A to především pro fanoušky značky tohoto čínského technologického giganta.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *