Buďte sami sobě rosničkou! Nabízíme vám přehled několika zajímavých meteostanic

Autor: Stefan Schweihofer / Zdroj: Pixabay

Od roku 1961, kdy vstoupila v platnost Světová meteorologická organizace, se 23. března považuje za Světový den meteorologie. Právě proto chceme představit různé meteorologické stanice společnosti SENCOR, abyste si mohli vybrat tu správnou a začali sledovat počasí.


Pro absolutní začátečníky je tu klasický teploměr v digitálním provedení. SWS 1500 B na svém LCD displeji zobrazuje čas a vnitřní vlhkost a teplotu. Díky tomu zamezíte nadměrné vlhkosti, která je příčinou nevzhledných plísních, které nám můžou uškodit i na zdraví. Teploměr je možné využít i jako budík díky funkci opakovaného buzení.

Sencor
Zdroj fotografie: Sencor

K dostání za 249 Kč


Zajímají vás hodnoty nejen doma, ale také i venku?  Meteorologická stanice SWS 2999 na dotykovém LCD displeji s krátkodobým bílým podsvícením zobrazí nejen vnitřní a venkovní teplotu a vlhkost vzduchu, ale také datum, čas i přehlednou ikonu počasí. Ke stanici lze připojit až 3 senzory pro měření teploty.

Zdroj fotografie: Sencor

K dostání za 499 Kč


Pro pokročilejší uživatele jsou tu pak meteorologické stanice, které poskytnou přehled o dalších parametrech. Například stanice Sencor SWS 5400 na svém barevném LCD displeji informuje o barometrickém tlaku. Pro lepší přehlednost pak nabízí možnost projekce času či ikony počasí na jakýkoliv povrch.

Sencor
Zdroj fotografie: Sencor

K dostání za 999 Kč


Opravdový fanšmejkr by si neměl nechat ujít profesionální meteorologickou stanici Sencor SWS 12500 WIF, která podporuje globální platformy jako Weather Underground, Weathercloud a Počasí Meteo. Bezdrátový senzor 7v1 informuje o teplotě, vlhkosti, rychlosti a směru větru, dešťových srážkách a intenzitě světla a UV. Velký LCD displej vám pak zobrazí i čas, datum, den v týdnu, měsíční fázi nebo čas východu i západu slunce.

Sencor
Zdroj fotografie: Sencor

K dostání za 4 799 Kč

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *