Čekání je u konce? Rockstar pravděpodobně letos oficiálně odhalí svou hru GTA VI

GTA VI
Zdroj: Rockstar

Bude GTA VI oficiálně představeno v roce 2023? Zdá se, že Tom Henderson zná odpověď. Podle předpovědí novináře a leakera na tento rok by dávalo smysl, kdyby Rockstar odhalil první detaily o hře, která byla předmětem několika úniků. Očekává se, že se dozvíme i předpokládané datum vydání hry.

Jednou z nejočekávanějších her v historii je bezesporu GTA VI. Vše je připraveno tak, aby vznikl určitý hype, který naláká nedočkavé fanoušky. Mimořádně dlouhé období vývoje a neprůhledná komunikace ze strany společnosti Rockstar tuto senzaci pouze přikrmují. Hráči po celém světě jsou v nevědomosti a čekají už dlouhé měsíce na sebemenší konkrétní informaci.

Co kdyby čekání v roce 2023 konečně skončilo? Samozřejmě byste to měli brát s rezervou. Přesto to není v žádném případě nepředstavitelné. Tom Henderson, novinář, jehož předpovědi se často naplňují, tomu každopádně věří. Poté, co tvrdil, že Sony letos vydá PS5 Slim. Ten odůvodňuje rozhodnutí Rockstaru počkat s konečným odhalením hry veřejnosti až do roku 2023.


Nenechte si ujít:


Oficiální trailer ke hře GTA VI bude uveden za několik měsíců

Vzhledem k tomu, jak společnosti Rockstar Games a Take-Two v minulosti postupovaly při oznamování a vydávání her, Tom Henderson píše, že oznámení v roce 2023 by bylo ideální dobou pro uvedení hry na trh v roce 2024 nebo 2025. Ve skutečnosti připomíná, že má silný pocit, že GTA VI vyjde v roce 2024 nebo 2025. Od oznámení hry Grand Theft Auto V v roce 2013 však uplynulo už dlouhých deset let.

Kromě toho Tom Henderson diskutuje o tvrzeních společnosti Microsoft, že k uvedení hry na trh dojde v roce 2024. Ten uznává, že datum vydání v roce 2024 je velmi pravděpodobné. Pokud by tomu tak ale bylo, je docela pravděpodobné, že dojde k pozdějšímu následnému odkladu na rok 2025. Každopádně veřejnost nyní očekává, že studia potvrdí všechny materiály, které byly zveřejněny po historickém hackerském útoku, který Rockstar prodělal.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: insider-gaming.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *