Chcete Spotify Premium zdarma? Máme pro vás jeden tip na skvělou alternativu

Aplikace Spotify na mobilním zařízení
Za Spotify existuje alternativa / Autor fotografie: Photo Mix / Zdroj fotografie: Pixabay

Asi každého štvou reklamy. Jsou doslova všude a jediný způsob, jak se jich zbavit, je si zaplatit předplatné. Já vám v tomhle článku ukážu trik, který vám snad pomůže. V nadpise se zmiňuji o Spotify Premium, ale ještě než vám ten tip napíšu, tak si pojďme o Spotify něco říct. Tato aplikace je původně ze Švédska a zároveň ji zná celý svět. Znám opravdu nejednoho člověka, který si ji přeplácí, ale to mi už přijde zbytečné. Pro YouTube je to v mnoha směrech velká konkurence, ale pořád platí, že některé věci jsou jiné.

Jednoho dne jsem scrolloval na TikToku, když v tom na mě vyjely různé tipy s tím, že mezi nimi byla aplikace eSound. A přesně o ní tento článek je, protože to funguje na stejném principu jako Spotify, k různým písničkám tam máte text a hlavně – je bez reklam. To je v dnešní době důležité zmínit. Svým způsobem je to stejné jako YouTube a YouTue Vanced. YouTube Vanced byla rovněž neplacená verze Youtube Premium, ale bohužel si ji už člověk nemůže stáhnout. Musíme doufat, že eSound nedopadne stejně.Nebudu lhát, nikdy jsem se ke Spotify moc neměl, ale tahle alternativa zdarma mi přijde fajn, a nejenom z toho důvodu, že je zdarma. Spíše jde o to, že jsem vždy používal YouTube Vanced, a tak jsem nebyl zvyklý na reklamy apod. V aplikaci samozřejmě najdete alba různých skupin, případně zpěváků. Je samozřejmostí, že si můžete vlastní alba vytvořit, pojmenovat a různě upravovat. Dokonce jsou zde i barvy, které jsou velmi podobné Spotify, takže to s původní aplikací také poměrně hodně kontrastuje. Najdeme zde podcasty, různá doporučení a plno dalších užitečných funkcí. Člověk si opravdu nemá na co stěžovat. Mínusem může být, že už máte na Spotify účet apod. ale to je zase spíše jen o tom, jak moc člověk chce. Když samozřejmě přecházet nechce, tak nemusí.

Já osobně doufám v to, že tato aplikace nebude zrušena, tak jako YouTube Vanced. Byla by to škoda pro nejednoho uživatele smartphonu. A ti, kteří mají mobil bez Google služeb se nemusí ničeho bát, jelikož jim to bude v pořádku fungovat, tak jako mi. Aplikace je k dispozici ke stažení v různých obchodech včetně Google Play či App Store.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *