Chcete znát svůj počet zpráv na Messengeru s ostatními lidmi? Tady máte odpověď

Autor fotografie: kropekk_pl / Zdroj fotografie: Pixabay

Hned na začátku vás musím upozornit na jednu věc, nachystejte si počítač s prohlížečem Google Chrome, jinak vám nebude tento způsob fungovat. Je to již dlouho, co jsem objevil aplikaci L.O.C. Ta vám ukáže, kolik jste si se svými známými napsali zpráv. V minulosti těch způsobů bylo mnohem více, ale bohužel vše přestalo fungovat, včetně aplikace Mauf, která byla opravdu hodně oblíbená. Dlouho jsem hledal, než se mi podařilo najít již výše zmíněnou aplikaci L.O.C, která vám toho ukáže strašně hodně.

Jak jsem již zmiňoval, tak tato aplikace funguje pouze na počítači, na mobilu nikoli. Můžete si v ní prohlédnout počet zpráv se svými přáteli, a pokud si zaplatíte premium účet, tak uvidíte i počet zpráv v různých skupinách či s blokovanými lidmi. Teď si teda pojďme ukázat, jak na to.

První krok: Nejprve otevřete tento odkaz Multiple Tools for Facebook

Druhý krok: V tomto momentě na vás vyjel obchod s aplikacemi od Google Chrome, tam v pravém horním rohu hned pod svým mailem klikněte na modrou ikonku s nápisem „přidat do Chromu“.

Třetí krok: V této chvíli na vás vyskočilo vyskakovací okénko, ve kterém máte pouze dvě možnosti. Samozřejmě musíte kliknout na tu ikonku s nápisem „přidat rozšíření“.

Čtvrtý krok: Po úspěšné instalaci se vám aplikace rovnou otevře. Když se budete k ní kdykoli v minulosti vrátit, tak bude stačit, když kliknete na ikonku puzzle, kterou naleznete v pravém horním rohu.

Pátý krok: Buď vás to přihlásilo automaticky nebo se budete muset přihlásit ručně.

Šestý krok: Nyní už máte aplikaci otevřenou, v ní kliknete na nápis „Tools“, který se nachází v tabulce nalevo.

Sedmý krok: Po rozkliknutí na vás vyjela nabídka různých funkcí. Vy musíte vybrat tu s nápisem „Message Downloader“. Pak už jen pár sekund vyčkáte a budete vědět, s kým jste si napsali nejvíce zpráv. Počet zpráv naleznete v sekci s názvem „Count“.

Doufá, že vám byl tento návod k něčemu užitečný. Mě osobně to pomohlo poměrně dost. Mrzí mě, že o této aplikaci ví, tak málo lidí, rozhodně by si zasloužila větší pozornost

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: Svět Huawei (vlastní)

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *