Chyba Applu? Instagram nefunguje na nejnovější verzi iOS

Instagram
Logo společnosti Apple / Autor fotografie: Matias Cruz / Zdroj fotografie: Pixabay

Poslední dny si mnoho majitelů iPhonu stěžuje, že nemůžou otevřít aplikaci Instagramu na nejnovější verzi iOS v255.0, která byla vydána teprve nedávno. Uživatelé chybu konkrétně specifikují tak, že Instagram otevřou a on hned spadne. Vedení Instagramu se k tomuto vůbec nevyjádřilo, ale dá se předpokládat, že za tímto problémem stojí spíše poslední aktualizace.

V posledních týdnech se o Instagramu hodně mluví, jelikož nedávno omezil nahé fotky ve zprávách či prodloužil maximální délku příběhů z 15 na 60 sekund. Bohužel pro něj se tentokrát nejedná o tak příjemnou zprávu, jako byly ty předchozí. Je v něm nepříjemná chyba, která omezuje opravdu hodně uživatele iPhonů. Drtivá většina z nich si na Twitteru nebo dalších sociálních sítích stěžuje na tuto jedinou chybu. Typická řešení jako přeinstalování aplikace nebo restartování telefonu nefungují.


Nenechte si ujít:


Problém začal nastávat v úterý 4. října 2022, kdy byla nová aktualizace vydána. Kupodivu to prozatím vypadá tak, že uživatelé iOS 15 opravdu tuto chybu nemají. Je tedy docela jasné, že chyba není na straně Instagramu. Doporučení je prozatím takové, že se mají uživatelé iPhonu přihlašovat přes prohlížeč, dokud nebude vydána nová aktualizace Instagramu, která by měla chybu opravit. Někteří uživatelé uvádí, že jim pomohlo to, když aplikaci spustili, hned z ní odešli a nechali ji běžet na pozadí. Po chvíli, když ji otevřeli pomocí multitaskingu, tak už normálně fungovala.

Já osobně jsem se s tímto problémem taky setkal a to mám telefon Huawei, ale bylo to už před docela dlouhou dobou. Opravdu znám pár případů, kdy to některým mým známým nefungovalo či nefunguje, až mě to samotného překvapilo. Potýkáte nebo potkali jste se s tímto problémem? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *