Chytrý náramek Huawei Band 6 dostává nový update

Huawei Band 6
Huawei Band 6 / Zdroj fotografie: Huawei

Globální uživatelé náramku Huawei Band 6 začali dostávat nejnovější aktualizaci firmwaru z dubna tohoto roku, která přináší nové funkce a optimalizace pro lepší výkon. Nejnovější aktualizace Band 6 vychází na zámořském trhu s číslem sestavení 11.1.3.20.

Pokud jste uživatelem náramku Huawei Band 6, tak jste jistě připraveni získat aktualizaci firmwaru. Jako první musíte stáhnout a nainstalovat softwarový balíček o velikosti 9,63 MB. Tato aktualizace je skutečně malá, ale zvyšuje celkový výkon zařízení.

Podle seznamu změn jsme zjistili, že nejnovější aktualizace přidává novou funkci, díky které se obrazovka zapne, když se dotknete obrazovky zařízení. Kromě toho přidává také nový zámek na PIN kód pro zvýšení bezpečnosti vašeho náramku.

Dále také aktualizace z dubna obsahuje optimalizaci pro lepší stabilitu připojení Bluetooth, upravený vzhled některých ciferníků a vylepšenou stabilitu systému pro plynulejší výkon.

Doporučujeme tedy vlastníkům odpovídajících zařízení, aby si nyní stáhli nejnovější aktualizaci systému. Chcete-li ručně zkontrolovat aktualizaci firmwaru, otevřete aplikaci Huawei Health, přejděte do části připojeného zařízení, klepněte na své zařízení a poté klikněte na aktualizaci firmwaru. Poté postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte aktualizaci.


Kompletní seznam změn:

Nový:

  • Byla přidána nová funkce, díky které se obrazovka zapne, když se dotknete obrazovky.
  • Pomocí PIN kódu můžete zvýšit zabezpečení svého náramku.

Optimalizace:

  • Optimalizuje stabilitu připojení Bluetooth
  • Optimalizuje vzhled určitých ciferníků
  • Optimalizuje stabilitu systému v určitých situacích

Huawei Band 6:

Huawei Band 6 má 1,47palcový barevný AMOLED displej s obdélníkovým designem, který se může pochlubit dokonalými barvami a pozorovacími úhly.

Pokud jde o zdravotní funkce, tak Huawei Band 6 má monitorování srdečního tepu, monitorování Spo2, sledování spánku TruSleep 2.0, monitorování stresu a také 96 různých cvičebních režimů včetně běhu, cyklistiky a dokonce skákání přes švihadlo.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweiailesi.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

3 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *