Další informace ohledně série Huawei Mate 50 vyplouvají na povrch

Huawei Mate 50
Autor fotografie: RODENT950 (se souhlasem)

Jak se pomalu blíží odhalení nové modelové řady, tak se dostává na veřejnost stále více zajímavých informací. Současné uniklé novinky za zaměřují na displeje těchto chystaných novinek. Informace zveřejnil uznávaný čínský leaker, který má v oblasti společnosti Huawei velmi spolehlivé zdroje.

Už nyní je zřejmé, že Huawei Mate 50, Mate 50 Pro a Mate 50 RS přijdou s displeji s vysokou obnovovací frekvencí. Standardní verze přinese obnovovací frekvenci 90 Hz, zatímco Huawei Mate 50 Pro a Mate 50 RS budou mít obnovovací frekvenci 120 Hz.

Podle zveřejněné informace má dorazit model Mate 50 Pro s rozlišením 2616 x 1212 pixelů, což je zcela odlišné oproti tomu, co dříve nabízel například model Mate 20 Pro. Ten přišel na trh s displejem, který nabízel rozlišení 3120 x 1440. Důvod, proč došlo k takto razantní změně v rozlišení zatím neznáme.


Nenechte si ujít:


Kromě toho se předpokládá, že Mate 50 RS Porsche Design bude mít opět design osmiúhelníkového fotoaparátu spolu s černým a bílým zadním keramickým dekorem. Údajně bude tento smartphone vydán pouze s pár změnami ve srovnání s řadou Mate 40 RS.

Předchozí zpráva už odhalila, že standardní model Mate 50 bude mít plochý displej s děrováním uprostřed pro umístění přední kamery. Huawei tedy u klasického modelu nabídne stejný průstřel, jako u modelu P50 Pro. Oproti tomu, bude Mate 50 Pro/RS Porsche Design sdílet stejný design výkroje „notche“, jako byl například u modelu Mate 20 Pro a Mate 30 Pro. U těchto dvou modelů se dočkáme i zakřivených displejů po obou stranách.

Huawei Mate 50:

Řada Huawei Mate 50 bude vybavena novým procesorem řady Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 a bude mít nové fotografické technologické rozhraní společnosti Huawei, které budou označeny značkou XMAGE. Huawei tento systém vyvíjelo, aby zlepšilo uživatelský zážitek z fotografie. V současné době společnost Huawei ještě oficiálně nepotvrdila datum uvedení této vlajkové lodi, ovšem podle dostupných úniků se očekává, že bude představena 7. září.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *