Očekává se, že prodeje řady Huawei Pura 70 budou rekordní. První várka byla vyprodána během necelé minuty

Huawei Pura 70
Model Pura 70 Ultra / Zdroj: Huawei

Telefony řady Huawei Pura 70 přišly podle plánu na trh 18. dubna bez jakékoli tiskové konference. Ráno společnost oznámila řadu Pura 70 prostřednictvím svého oficiálního účtu na sociální síti Weibo.

Huawei Pura je novou značkou předchozí řady P. Řada Pura 70 se skládá ze čtyř modelů, konkrétně se jedná o Pura 70, Pura 70 Pro, Pura 70 Pro+ a Pura 70 Ultra. Cena modelu Huawei Pura 70 začíná na 5 499 jüanech (760 USD) a je vybaven periskopovým teleobjektivem.

Řada Huawei Pura 70 byla vyprodána během 1 minuty

První várka telefonů řady Pura 70 byla v čínském obchodním centru Huawei k dispozici v 10:08 a byla vyprodána během necelé minuty. Již dříve bylo oznámeno, že řada Pura 70, zejména modely Pro, může trpět nedostatečnou výrobní kapacitou a nedostatkem dodávek. Podle posledních zpráv některé obchody nové telefony teprve obdrží. Lidé, kteří si telefon v těchto prodejnách předobjednali, je dostanou, jakmile budou k dispozici skladové zásoby.

Huawei Pura 70
Zdroj: Huawei

Ačkoli jsou v mnoha obchodech k dispozici skladové zásoby, počet lidí čekajících ve frontách v obchodech svědčí o tom, že poptávka je v současné době mnohem větší než nabídka.

Podle Sui Qiana, senior ředitele strategických služeb pro smartphony ve společnosti TechInsights, která se zabývá analýzou polovodičů a pokročilých technologií, může řada Pura 70 nabídnout společnosti Huawei podobný úspěch jako řada Mate 60. „Pokud budou ceny rozumné a problém s výrobní kapacitou bude efektivně vyřešen, odhaduje se, že objem prodeje celé řady Pura 70 v roce 2024 přesáhne 10 milionů kusů,“ poznamenal.

Analytik společnosti TF International Securities Ming-Chi Kuo kdysi předpověděl, že ve srovnání s řadou P60 uvedenou na trh v roce 2023 se dodávky řady P70 (nyní řada Pura 70) v roce 2024 výrazně zvýší.

Podrobnosti o nově představených modelech už chystáme a brzy budou dostupné na našem webu.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ithome.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hodnocení: 5

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *