Máme pro Vás šest výrobců smartphonů, kteří tento měsíc odhalí své vlajkové modely

Huawei Mate Xs 2 / Zdroj fotografie: Huawei

Na celém světě začíná sezóna pro lidi, kteří obdivují mobily. My samozřejmě nejsme výjimkou, a tak vám přinášíme článek o šesti nadcházejících telefonech tohle září. V době psaní tohoto článku jsme věděli o šesti smartphonech případně řadách, kterých se dočkáme.

Už teď vám můžeme prozradit, že se dočkáme nového Huawei, Applu či Motoroly, tak pojďme na to.

1. Sony Xperia 5 IV

Sony naplánovalo uvedení nového telefonu hned na dnešek. Jedná se o čtvrtou generaci této řady, která je vlajková, takže nabízí maximální výkon. Zatím toho o ní moc nevíme, ale z předchozích úniků víme, že bude mít přibližně 6palcový displej, 3,5mm Jack pro sluchátka, port USB-C, WiFi 6 a podporu NFC.

Huawei Sony
Různé barevné variace Sony Xperia 5 IV / Zdroj fotografie: Sony

2. Poco M5

Řada Poco M5 byla potvrzena na několika trzích. Debutovat má 5. září. Skládá se ze dvou modelů – Poco M5 a Poco M5s. Poco M5s má být pouze přeznačené Redmi Note 10S s nějakými vylepšeními. M5 má být nový telefon poháněný MediaTekem Helio G99.

Huawei POCO
Teaser k uvedení Poco M5 / Zdroj fotografie: Poco

3. Motorola Edge 30 Series

Motorola se připravuje na uvedení své řady Edge 30 na několika trzích. Dočkat se jí máme 8. září, tedy den po uvedení iPhonů 14. Uvidíme, co vše si pro nás Motorola přichystala. Moc toho nevíme.

Huawei Motorola
Motorola Edge 30 Ultra / Zdroj fotografie: Motorola

4. ASUS ROG Phone 6D Ultimate

ASUS Rog Phone 6D Ultimate by měl být oficiálně uveden 19. září. Podle úniků a teaserů bude poháněn čipem MediaTek Dimensity 9000 namísto Snapdragonu.

Huawei Asus
ASUS ROG Phone 6D Ultimate / Zdroj fotografie: Asus

5. Apple iPhone 14

Apple uvede své nové smartphony 7. září. Očekáváme, že se dočkáme konkrétně iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Všechny smartphony mají přijít s procesorem A16 Bionic, lepším ultraširokoúhlým fotoaparátem a hlavním fotoaparátem.

Huawei Apple
iPhone 13 a 13 Mini / Zdroj fotografie: Apple

6. Huawei Mate 50

Huawei své smartphony uvede již 6. září v Číně. Prozatím očekáváme minimálně 4 smartphony – Mate 50, Mate 50 Pro, Mate 50 Porsche Design a Mate 50e. První tři modely pohání Snapdragon 8 Gen 1, zatímco ten poslední pouze Snapdragon 778G. Všechny čtyři modely jsou omezeny 4G konektivitou.

Huawei
Huawei Mate 40 / Zdroj fotografie: Huawei

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *