Dárky pro počítačové hráče na poslední chvíli. Tímhle si získáte body navíc

YENKEE
Zdroj: YENKEE

Tohle známe snad úplně všichni. Vánoce se pomalu blíží, ale stále nevíme, jaký dárek koupit například svému partnerovi, partnerce, kamarádovi. Pokud chcete obdarovat počítačového hráče, tak pro vás mám dva tipy, které udělají radost, a navíc vypadají skutečně skvělě.

Před pár dny jsem řešil to samé, co bych měl pořídit svůmu mladšímu bratrovi. Vzhledem k tomu, že si tedko postupně skládá svůj vysněný počítač, tak herní doplňky jsou jasná volba. Každý pravý hráč potřebuje správné vybavení, které ho podrží za každé situace. Proto jsem jako první zvolil herní mechanickou klávesnici YENKEE YKB 3400 Panzer s odvážným designem. Samozřejmě tu nechybí stylové RGB podsvícení, u kterého lze přizpůsobit i celoobvodovou lištu. Díky kovové základně je klávesnice extrémně pevná a nikde se ani při náročnějším provozu neprohýbá.

YENKEE
Zdroj: YENKEE

Mechanické spínače OUTEMU Blue jsou konstruovány pro maximální rychlost odezvy a pyšní se životností až 50 milionů stisků. Nad numerickými klávesami naleznete speciální tlačítka pro ovládání multimédií i technologii Anti-ghosting s funkcí N-Key Rollover. Odnímatelná ergonomická opěrka se stará o pohodlí zápěstí při dlouhých herních večerech, stejně jako při náročném studijním či pracovním nasazení. Herní klávesnice YENKEE YKB 3400 Panzer je nyní k dostání u všech prodejců za akční cenu 1499 korun.


Nenechte si ujít:


Aby toho nebylo málo, tak jsem se mu rozhodl koupit ještě jednu menší drobnost. Co by byla kvalitní herní klávesnice bez pořádné myši, která její výkon podpoří? Optická herní myš YENKEE YMS 3000 Zero je vhodná pro milovníky gamingu stejně jako pro aktivity studijní čí pracovní. Díky optickému senzoru je schopna snímat pohyb téměř na jakémkoliv povrchu a tomu odpovídá její neuvěřitelná přesnost. K dispozici má 6 plně programovatelných tlačítek a tichý spínač, která se postará o tichý chod i v pozdních hodinách. Ani této ergonomické myši samozřejmě nechybí nastavitelné RGB podsvícení. Samotná optická herní myš YENKEE YMS 3000 Zero je nyní v prodeji za 599 korun.

 YENKEE
Zdroj: YENKEE

Na oba tyto produkty chystáme samostatnou recenzi. Proto nás sledujte, ať víte, jaké tyto produkty skutečně jsou, a jak jsme s nimi spokojeni.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *