Do Evropy přichází úžasné hodinky Huawei Watch 4 Pro

Huawei Watch 4
Huawei Watch 4 Pro / Zdroj fotografie: Huawei

V úterý v Mnichově nám Huawei představil hned několik nových produktů pro evropské zákazníky. Mezi ty patří vlajkový telefon Huawei P60 Pro nebo skládací telefon Huawei Mate X3. Nicméně, obou těchto produktů jsme se dočkali už v Číně. Speciální bylo především představení vlajkových hodinek Huawei Watch 4 a Watch 4 Pro. Obě zařízení jsou nástupci Watch 3, kterých byly uvedeny minulý rok.

Nejnovější řada má kruhový tvar s otočným tlačítkem pro pohyb po systému. Standardní varianta je dodávaná v 46mm verzi, zatímco model Pro je dostupný ve 48mm verzi, který je tím pádem vhodnější pro muže. Obal hodinek je vyroben ze speciálně upraveného titanu, který je údajně třikrát pevnější než běžný titan. Dále nabízí 1,5palcový LTPO AMOLED displej s funkcí Always on Display a celou řadou planetárních ciferníků. Před vodou vás ochrání voděodolnost, kterou hodinky disponují až do hloubky 5 metrů.

Pokud jste fanoušci monitoringu svého zdraví, tak ani tady vás Huawei nezklame. Hodinky Huawei Watch 4 jsou vybaveny senzorem měření kyslíku v krvi, EKG, teploty pokožky či sledovačem stresu. Jsou schopny shromáždit všech sedm parametrů o zdraví do jednominutového přehledu. Na cvičení vám poslouží více než 100 cvičebních režimů společně s běžeckým AI trenérem. Dále bude k dispozici funkce detekce pádu, díky které budete moci odeslat SOS hlášení pouhým klepnutím.

Vlajkový model Pro nabízí LTE konektivitu prostřednictvím eSIM a vestavěnou GPS, kterou základní varianta nemá. Ta má bohužel i menší výdrž a to pouhé 3 dny s tím, že vlajková verze má výdrž až 4,5 dne. Počáteční cena základních hodinek činí 449 EUR s černým řemínkem. Vybavenější model stojí o 100 EUR více ve verzi s hnědým koženým řemínkem. Jestli chcete titanovou verzi, tak si budete muset připlatit, protože ta je dostupná za cenu 699 EUR. Předobjednávka hodinek bude možná od 8. června s dodáním od 22. června.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

2 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *