Elon Musk to nevzdává. Twitter odhalil nové uživatelské rozhraní

Elon Musk
Elon Musk / Autor snímku: Mohamed Hassan / Zdroj fotografie: Pixabay

Ještě předtím, než se Elon Musk dostal do čela Twitteru, tak tomu předcházelo mnoho problémů. Miliardář nechtěl platformu nakonec koupit z toho důvodu, že na ní bylo mnoho botů. To soud však nezajímalo, a tak Musk Twitter opravdu převzal. Povyhazoval většinu managementu společnosti a začal výrazně šetřit tak, aby byl jeho obchod co nejméně prodělečný. Mnoho uživatelů přešlo už na jinou sociální síť, Musk to však nevzdává, a pořád vytváří nové funkce, které mají za úkol přilákat potencionální uživatele. Dokonce dal odblokaci i bývalému prezidentovi USA, Donaldu Trumpovi, který se však na platformu nevrátil. Nyní Musk plní různá přání uživatelů a věří tomu, že to budou změny k lepšímu.

Zrovna dnes Elon Musk oznámil, že plánuje změnit uživatelské prostředí a zároveň přinese nové funkce na platformu. Tohle jsme se dozvěděli prostřednictvím tweetu, který Musk včera napsal. Má dojít k velkým změnám. První se objeví už koncem tohoto týdne a spočívá v tom, že uživatelé budou moci přecházet mezi doporučeným a sledovaným obsahem v časových osách. Ačkoli nám to generální ředitel Twitteru napsal dost jasně, tak stále není jasné, jak by změny v praxi mohly vypadat, protože jsme se nedočkali žádného náhledu, což je škoda.


Nenechte si ujít:


Kromě toho taky nevíme, zda to bude funkce exkluzivní pro mobilní aplikaci od Twitteru nebo dostupná i přes web. Elon uvedl, že společnost je na cestě přinést zásadní přepracování uživatelského rozhraní. Další klíčovou změnou je, že uživatelské rozhraní nyní bude v tweetu obsahovat tlačítko Záložka. I když je přidávání tweetů do záložek již nějakou dobu k dispozici, tak celý proces býval mnohem složitější, jelikož zahrnoval mnoho kroků navíc.

Twitter změny uživatelského rozhraní zavede týden po příchodu nových funkcí. A nakonec, společnost také plánuje přinést dlouho očekávanou funkci, která uživatelům umožní vytvářet dlouhé tweety. Tato funkce bude přidána na Twitter začátkem příštího měsíce. V tuto chvíli žádné další podrobnosti nemáme.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *