Pojďte se podívat na nejrychleji nabíjené smartphony vůbec

Smartphony
Smartphone, který se nabíjí / Zdroj fotografie: Huawei

V poslední době se vyrojilo plno smartphonů, které mají opravdu rychlé nabíjení. Já osobně jsem v nich už ztratil přehled, jelikož jich je moc, ale naštěstí jsem dnes našel tabulku oficiálně nejrychleji nabíjených telefonů vůbec, a tak se na ní pojďme podívat. Tuto tabulku zveřejnila platforma na testování smartphonů – AnTuTu Benchmark. Předpokládám, že jste o této aplikaci slyšeli skrze testování výkonů smartphonů, ale tato společnost nedělá jen to.

Pořadí se zakládá na to, za jakou dobu se smartphone nabije z 5 % na 100 %. V žebříčku jsou pouze mobilní telefony, které mají vyšší rychlost nabíjení jak 120 W. Upřímně řečeno, žádný smartphone s nižším, než 120W nabíjením se do první desítky ani nevleze.


Může se Vám líbit:


Za poslední roky se potřeby uživatelů hodně změnily. Dříve většina lidí chtěla, aby jim mobil vydržel dlouho, ale to už není úplně pravda. Výrobci postupně přišli na to, že nemá smysl zkoušet prodloužit výdrž baterie o pár hodin, a tak přišli s rychlejším nabíjením. Ještě v roce bylo vrcholné nabíjení 40W, ale teď už to je 200W, tedy pětkrát tolik. Od toho se samozřejmě odvíjí i to, za jakou dobu si telefon budete moct vypojit z nabíječky. Není překvapením, že žebříčku dominují čínské značky, jelikož právě ty jsou v dnešní době mnohdy průlomové.

Smartphony
Žebříček nejrychleji nabíjených telefonů / Zdroj fotografie: AnTuTu

První místo v žebříčku obsadil iQoo 10 Pro, první smartphone s 200W nabíjením. Byl vydán teprve před pár dny, a už teď o něm můžeme říct, že je jedinečný. Tento smartphone vyžaduje pouze 10 minut na plné nabití, takže vytváří nový standard pro srovnávání s jinými smartphony. Vlajková loď se dokázala z 5 % na 100 % nabít za 9 minut a 48 sekund.

Na druhém a třetím místě se umístilo iQoo 9 Pro a Black Shark 5. První jmenovaný se nabije za 14 minut a 51 sekund, tomu druhému to trvá o dvě sekundy déle. Pořadí dále pokračuje smartphony Red Magic 7S Pro (15 minut 28 sekund), Red Magic 7 Pro Transparent Edition (16 minut 47 sekund), Realme GT Neo3 (16 minut 56 sekund), Nubia Z30 Pro (17 minut 41 sekund), Red Magic 7 Transparent Edition (18 minut 26 sekund) a Xiaomi 12S Pro (19 minut 47 sekund).

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *