Hodinky Huawei Watch GT 3 SE jsou dostupné v Evropě. Za kolik si je můžete pořídit?

Huawei Watch
Hodinky Huawei Watch GT 3 SE / Zdroj fotografie: Huawei

Nové hodinky Huawei Watch GT 3 SE přišly na evropský trh. Jako obvykle mají pouze svou cenu pro evropský trh, tak se na ně pojďme podívat.

Huawei Watch GT3 SE byly vydány 21. října 2022 jako levnější alternativa k GT 3. Vyznačují se 1,43″ OLED displejem s 14denní výdrží baterie při běžném používání. Při intenzivním používání se všemi funkcemi a zapnutými senzory se však výdrž baterie výrazně sníží. Poskytne vám životnost pouze 7 dní, což je i tak stále lepší než u mnoha konkurentů.

Tyto chytré hodinky přicházejí s mnoha funkcemi v souvislosti se zdravím. Dodávají se s monitorováním srdeční frekvence, monitorováním kyslíku v krvi, sledováním spánku a stresu. Rovněž v nich nalezneme více než 100 režimu cvičení, což je typické pro nositelná zařízení od Huawei.


Nenechte si ujít:


Zdá se, že jsou perfektní alternativa k prémiovější edici s tím, že těmto chytrým hodinkám nic nechybí. Dokonce v sobě mají zabudovaný mikrofon s reproduktorem. Což znamená, že si přes GT 3 SE normálně zavoláte s pomocí Bluetooth v telefonu. Funkce eSIM v nich není pochopitelně dostupná.

Hodinky podporují bezdrátové nabíjení, takže je můžete nabíjet jakoukoli bezdrátovou nabíječkou, na kterou položíte ruce. Díky hutnému designu mohou vypadat těžší, ale při praktickém použití zjistíte, že jste byli na omylu. Jejich váha činí pouze 35,6 gramů.

Huawei Watch GT 3 SE se dodávají ve dvou dostupných barvách, kterými jsou zelená a černá. V Evropě je seženete za cenu 200 €. Jsou k dispozici v internetovém obchodě Huawei. Můžete je získat i na partnerských maloobchodních platformách Huawei, mezi které se řadí např. Amazon. V České republice prozatím dostupné nejsou, ale to by se mohlo brzy změnit.

V mnoha ohledech jsou tyto hodinky podobné se staršími Watch GT 2, až na to, že ty neuměly bezdrátové nabíjení. Líbí se vám nové odlehčené hodinky od Huawei nebo ne?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *