Samsung Galaxy S23: Nejnovější aktualizace slibuje vylepšení fotoaparátu. Už ji máte?

Samsung Galaxy S23
Zdroj: Samsung

Společnost Samsung nedávno vydala novou aktualizaci pro řadu Galaxy S23, která slibuje výrazné vylepšení fotoaparátu na tomto smartphonu. Aktualizace o velikosti přes 2,2 GB byla velmi očekávaná již od května, kdy ji potvrdil samotný Samsung. Nyní byla aktualizace vypuštěna a je k dispozici pro modely Galaxy S23, S23 Plus a S23 Ultra.

Fotoaparát série Galaxy dostává s nejnovější aktualizací výrazné vylepšení

Jednou z hlavních změn, které tato aktualizace přináší, je vylepšení funkce automatického ostření. Ta dříve způsobovala problémy při pořizování fotografií. Algoritmus pro zpracování nočních fotografií se také výrazně zlepšil, což zajišťuje lepší kvalitu nočních snímků. Kromě toho společnost Samsung přidala možnost dvojnásobného přiblížení při použití portrétního režimu. Uživatelé se tak budou moci přiblížit ke svým objektům při zachování stejné úrovně detailů.

Dalším problémem, který se s touto aktualizací dočkal opravy, je „halo“ efekt. Ten byl dříve na některých fotografiích viditelný kolem objektů. Aktualizace slibuje, že tento problém odstraní a nabídne také vylepšení zpracování HDR. Tyto změny výrazně zlepší již tak působivé schopnosti fotoaparátu řady Galaxy S23.

Kromě vylepšení fotoaparátu nabízí aktualizace také lepší správu vibrací smartphonu a plynulejší animace v OneUI, rozhraní společnosti Samsung. Tyto drobné změny se nemusí zdát jako mnoho. Mohou však výrazně zlepšit celkový uživatelský zážitek a zpříjemnit používání telefonu. Označení této aktulizace je S91xBXXU2AWF1.

Závěrem lze říci, že pokud vlastníte telefon Samsung Galaxy S23, tuto aktualizaci musíte mít. Díky mnoha vylepšením slibuje posunout schopnosti fotoaparátu řady Galaxy S23 na vyšší úroveň. Drobné změny rozhraní a správy vibrací navíc ještě více zpříjemní používání smartphonu. Neváhejte tedy se stažením aktualizace a užívejte si vylepšený výkon svého telefonu Samsung Galaxy S23.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: frandroid.com, game-news24.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *