HONOR spojil své síly s herním studiem, aby zlepšil herní zážitek na skládacích zařízeních

HONOR
HONOR Magic V2 s hrou Asphalt 9: Legends / Zdroj: Svět Huawei

Globální technologická značka HONOR včera oznámila partnerství s herním vývojářem Gameloft, které má za cíl optimalizovat herní zážitek na modelu PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR. Partnerství přináší do kategorie foldů novou verzi oblíbeného herního titulu Asphalt 9: Legends.

Ta je vůbec poprvé lépe přizpůsobena velkým obrazovkám skládacích smartphonů, a také celosvětový debut 120 FPS ve vyšším rozlišení v kategorii skládacích smartphonů. Přichází tak jedinečný herní zážitek, jaký tu ještě nebyl, a posouvá ekosystém foldů díky inovacím.

Společnost HONOR se nadále prosazuje jako klíčový hráč v ekosystému skládacích zařízení díky svému trvalému závazku vyvíjet se a udržovat si konkurenční výhodu prostřednictvím otevřenosti a spolupráce,“ řekl Fei Fang, prezident produktové řady společnosti HONOR. „Naše nejnovější spolupráce se společností Gameloft na optimalizaci hraní her na zařízení PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR je důkazem našeho odhodlání přinášet nejlepší zážitek uživatelům skládacích zařízení HONOR.“ Snahou o spolupráci, která posouvá hardwarovou a softwarovou integraci skládacích zařízení, se společnost HONOR snaží vytvořit oboustranně výhodný ekosystém, který spotřebitelům poskytuje nejmodernější technologie.

Minulé případy ukázaly, že snaha o tenký a lehký design skládacích smartphonů často vedla k obětování jejich technologického výkonu a grafické kapacity, což vedlo k mezeře na trhu pro vytváření pokročilejších herních zážitků,“ řekl Henry Pan, viceprezident pro globální rozvoj byznysu OEM ve společnosti Gameloft. „Naše spolupráce se společností HONOR kombinuje naše odborné znalosti v oblasti vývoje her pro mobilní zařízení se zkušenostmi společnosti HONOR v oblasti bezproblémové integrace softwaru a hardwaru ve skládacích zařízeních, abychom mohli hráčům po celém světě přinést špičkový zážitek ze hry Asphalt 9: Legends.“

Zdroj: HONOR

Společnost HONOR se spojila s Gameloft za účelem optimalizace herního zážitku na modelu PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR a stala se první společností na světě, která přináší hratelnost 120 FPS Asphalt 9: Legends na skládací smartphone. Díky 120 FPS mohou závodníci těžit z plynulejší grafiky, která je ponoří do nejnovějších sérií Dragon Race a Festive Sparks Asphalt 9: Legends, díky čemuž se driftování v luxusních autech pod polární září stane realitou. 120 FPS umožňuje rychlejší reakční časy soutěživým hráčům, kteří chtějí předvádět kaskadérské kousky, ovládnout rychlostní běhy a předběhnout konkurenty ve virtuálně upravených ulicích různých měst po celém světě.

Rekonstrukcí procesu vykreslování mobilních her, použitím technologie nahrazení shaderů, přepracováním fyzických textur pomocí technologie rekonstrukce hran na bázi GPU a integrací grafických vykreslovacích schopností skládacích zařízení s umělou inteligencí vytvořily společnosti HONOR a Gameloft novou podobu hry Asphalt 9: Legends, která hráčům poskytne plynulý, vysoce věrný obraz a ultra rychlou odezvu, dokonale přizpůsobenou velké skládací obrazovce pro pohlcující vizuální a zvukový zážitek.

Zcela nový pohlcující herní zážitek na velké obrazovce představuje další pozoruhodný pokrok značky HONOR na její cestě k vytvoření vzájemně výhodného ekosystému a etablování se jako předního hráče v integraci skládacích zařízení do běžného používání. Adaptace hry Asphalt 9: Legends na zařízení PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR je příkladem mezioborové inovace a ukázkou toho, jak otevřenost a spolupráce přivedly obě společnosti do čela v oblasti skládacích herních smartphonů. Úspěch tohoto partnerství poskytuje pohled na budoucnost přizpůsobení ekosystému skládacího softwaru.

Optimalizovaná hra Asphalt 9: Legends bude na Google Play pro HONOR Magic V2 a PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR uvedena v únoru 2024. Všichni uživatelé řady HONOR Magic V2 si tento vylepšený a pohlcující herní zážitek poprvé mohou vychutnat na skládacím telefonu. HONOR Magic V2 je u nás k dispozici ke koupi za 48 990,- Kč pro verzi s pamětí 16 + 512 GB. Novinka je k dispozici ve fialové verzi se skleněnými zády a v černé verzi s povrchem z veganské kůže. Další podrobnosti o globálním vydání a cenách telefonu PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR budou zveřejněny v nejbližší době.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com, isp.page/news/

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

2 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *