Huawei by mohl brzy uvést svou novou řadu hodinek

Huawei
Huawei Watch GT 3 SE / Autor fotografie: Adam Vilkus / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Čínský technologický gigant, Huawei, je na trhu s elektronickými zařízeními velmi populární. Zatímco v minulosti byl nejlepší v oblasti smartphonů, tak poslední dobou se jeho oblíbenost začíná přelévat na stranu chytrých hodinek. Nyní nová zpráva uvádí, že společnost pracuje na zcela nové řadě chytrých hodinek. O tomto víme především díky aplikaci Huawei Health, ve které bylo nalezeno několik nových hodinek. Kompletní sestava je tvořena hodinkami s modelovým číslem AOD-H1.

Teoreticky by se mohlo jednat o nadcházející řadu Huawei Watch GT4 a Watch 4. Nicméně, když byla porovnána všechna čísla modelů hodinek, tak bylo zjištěno, že ta jsou zcela jiná. Všechny předchozí hodinky přišly s číslem modelu B.19, což je běžné číslo mezi modelovými hodinkami Huawei. Nově zjištěné číslo jej však nemá. Absence názvu B.19 naznačuje, že by se mohlo jednat o zcela novou řadu chytrých hodinek, kterých se dočkáme v blízké budoucnosti. Například Honor, bývalá dceřiná společnost Huawei, vždy používala čísla B39 a B19. Název MUS-B19 je ekvivalentem pro řadu GS3 a HBE-B39 je ekvivalentem pro MagicWatch.

Každopádně kromě čísla modelu o nadcházejících hodinkách vlastně nic nevíme. Všechny chytré hodinky v této řadě mohou mít AMOLED displej a podporu Always-on displeje, jak je už v dnešní době běžné. O ničem dalším zatím nemá moc smysl ani polemizovat. Je pravděpodobné, že v blízké době bychom se mohli dočkat dalších informací. Na jednu stranu to mohou být hodinky, které budou disponovat zcela novými funkcemi, anebo na druhou stranu může jít o levné hodinky, jež uspokojí tu nejnižší třídu. Věříme tomu, že brzo budeme mít od Huawei konkrétní informace.

Jaký názor máte na tuto informaci? Myslíte si, že nové hodinky budou opravdu exkluzivní nebo jen dalším levným modelem, které se ztratí mezi hodinkami od Xiaomi? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *