Porsche Design potvrzuje ukončení dlouholetého partnerství se společností Huawei

Huawei
Model Mate 40 Porsche Design / Zdroj: Huawei

Společnost Porsche Design nyní potvrdila, že se rozloučila se společností Huawei a jejich dlouholetá spolupráce skončila v polovině roku 2023. Od této chvíle se společnost spojila se společností Honor, aby vytvořila nové a robustní produkty v oblasti chytrých telefonů.

V nedávném rozhovoru s Android Authority společnost Porsche Design uvedla, že její partnerství se společností Huawei skončilo 30. června 2023. Nakonec se obě strany nesnažily obnovit dohodu o spolupráci, která měla skončit později téhož roku, konkrétně v prosinci 2023.

„Ano, můžeme potvrdit, že úspěšné partnerství mezi společnostmi Huawei a Porsche Design v oblasti chytrých telefonů s řadou Mate a v oblasti chytrých hodinek s řadou GT, které začalo v roce 2016, skončilo 30. června 2023.“ Uvedlo zastoupení Porsche Design

Namísto toho si společnost Huawei vytvořila vlastní ochrannou známku „Ultimate Design“ s úžasnějším vzhledem, která řadě Mate dodává novou slávu. Společnost Huawei si přála učinit samostatný krok, místo toho, aby se spoléhala na zahraniční firmy při podpoře svých prémiových telefonů. Zřejmě nechtěla, aby se opakovala situace kolem sankcí a následně nemohla některé produkty dodávat svým zákazníkům.

Dynamické spojení společností Huawei a Porsche Design zatím nabídlo úžasné produkty od Mate 9 až po Mate 50 RS Porsche Design. Ačkoli čínský technologický gigant se nyní bude držet „ultimátního designu“, pro nezávislý vzestup.

Nejnovějším produktem v tomto pojetí je Mate 60 RS Ultimate Design, který získal ocenění smartphone design Swan Award za svůj inovativní pohled a estetiku.

Na druhé straně Porsche Design nyní spolupracuje se společností Honor a přináší model Magic V2 RSR Porsche Design. Nově představený skládací telefon nese na zadní straně úžasné rozložení designu kamer, které připomíná sportovní vůz Porsche 911. Zároveň se připravuje model Magic 6 RSR Porsche Design, který bude pravděpodobně uveden na trh někdy v březnu 2024.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: androidauthority.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *