Huawei Mate 50, Mate 50 Pro a RS jsou certifikovány! Jejich příchodu na trh už nic nebrání

Huawei Mate 50
Autor fotografie: Lukáš Drahozal

Včera ve večerních hodinách Huawei získal certifikát pro tři nové modely, konkrétně pro BNE-AL00, DCO-AL00 a CET-AL00. Tyto telefony jsou označeny jako nadcházející Huawei Mate 50, Mate 50 Pro a Mate 50 RS Porsche Design.

Certifikát od TENAA odhaluje, že Huawei Mate 50, Mate 50 Pro a Mate 50 RS jsou vybaveny pouze připojením 4G LTE a v tuto chvíli neexistuje žádná informace, která by potvrdila případné rozšíření na 5G připojení. Tyto telefony jsou poháněny operačním systémem HarmonyOS, dá se pravděpodobně předpokládat, že to bude HarmonyOS 3.0.

Kromě těchto informací neexistují žádné další podrobnosti o specifikacích samotných telefonů. Předchozí zpráva však odhaluje, že tato řada telefonů bude mít nový šestičepelový objektiv s proměnnou clonou, která efektivněji přijímá světlo a také zlepšuje uložení hardwaru obrazového snímače.


Bude Vás také zajímat:


S touto technologií se Huawei snaží poskytnout lepší jas u večerních snímků, a také tato technologie má zlepšit rozostření pozadí na portrétních snímcích. To je docela úžasné zlepšení, o kterém je třeba vědět, a budeme se nadále těšit na to, co proměnná clona přinese spotřebitelům, až zařízení oficiálně přistane na veřejnosti.

Je velmi pravděpodobné, že Huawei chce pokračovat ve své dominanci nad světem fotoaparátů a tato technologie firmě jistě pomůže dosáhnout jejího primárního cíle. Huawei byl vždy o fotografiích, a podle dosavadních úniků tomu nebude letos jinak.

Prozatím například víme, že Mate 50 bude mít plochý čelní panel s průstřelem v horní části displeje. Zatímco Mate 50 Pro spolu s Mate 50 RS bude osazen zakřiveným displejem po stranách a v horní části displeje se bude nacházet notch, který známe například ze série Mate 30. V tomto velkém výkroji najdeme umístění 3D snímaní obličeje, selfie kameru a řadu dalších senzorů.

V současné době společnost Huawei oficiálně nepotvrdila datum uvedení na trh, ale očekává se, že řada Huawei Mate 50 bude představena 7.září.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: news.mydrivers.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *