Huawei nova Y70 Plus je téměř oficiální, začínají jeho předobjednávky

Huawei nova Y70 Plus
Model nova Y70 Plus / Zdroj fotografie: Huawei

Nejnovější model Huawei nova Y70 Plus je oficiálně připraven vstoupit na trh v Jižní Africe. Telefon střední třídy je nyní k dispozici pro předobjednávky. Zatím není jisté, zda se toto zařízení podívám i do ostatních koutů světa.

Specifikace Huawei nova Y70 Plus

Model nova Y70 Plus má 6,75palcový LCD displej s kapkovým zářezem. Pokud si vzpomínáte, tak tento výkroj měla i série P30. I když se zdá, že displej podporuje rozlišení Full HD+, tak zatím nebylo oficiálně potvrzeno. Jeho přední strana nabídne také 8 MPx selfie fotoaparát.

Huawei nova Y70 Plus
Specifikace nova Y70 Plus / Zdroj fotografie: Huawei

Fotoaparáty na zadní straně zařízení jsou rovněž zajímavé. Smartphone nabídne 48 MPx primární fotoaparát, 5 MPx ultra širokoúhlý objektiv se zorným polem 120 stupňů a 2 MPx fotoaparát pro hloubkové efekty. Pro zabezpečení má postranní zapínací tlačítko integrovanou čtečku otisků prstů.

Nova Y70 Plus, která obsahuje masivní 6000mAh baterii, přichází s podporou 22,5W rychlého nabíjení. Společnost Huawei tvrdí, že na plné nabití vydrží až 3 dny. Zařízení nabízí 128 GB vnitřní paměti a slot na microSD kartu. Pro audiofily přichází nova Y70 Plus s podporou zvukových technologií Histen 9.1 a Huawei SuperSound.

Nyní to zajímavé. Model nova Y70 Plus má v Jižní Africe cenu 5 499 ZAR (365 $ – 7600 CZK). Dodává se v barvách jako Crystal Blue, Pearl White a Midnight Black. Telefon je nyní k dispozici pro předobjednávky do 30. dubna. Zákazníci si mohou zařízení předem rezervovat. Klasický prodej zařízení bude zahájen 1. května.

Telefon nabízí zajímavé specifikace, a bylo by skvělé, kdyby se tento typ dostal i na Evropské trhy. Vzhledem k tomu, že je společnost stále omezována restrikcemi ze strany USA, tak se Huawei soustředí i na trhy, kde absence Google služeb není takový problém. Proto můžeme vidět například silná rozmach Huawei na africkém kontinentu.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *