Huawei P50 Pocket dostává novou aktualizaci

Huawei P50 Pocket dostává novou aktualizaci / Zdroj fotografie: Huawei

Nedávno jsme se dočkali dvou nových variant smartphonu Huawei P50 Pocket, které jsou obě kožené ve zlaté a stříbrné variantě. Tyto nové modely jsou na trhu oficiálně od 4. července. Podle nejnovějších zpráv nyní Huawei P50 Pocket postupně dostává novou aktualizaci HarmonyOS 2.0.1.191. Velikost aktualizačního balíčku je velkých 1,24 GB. V této aktualizaci hraje prim fotoaparát, který se dočkává vylepšení. Při fotografování budete moct objekt zobrazit pomocí náhledu fotografovaného snímku v reálném čase prostřednictvím externí obrazovky.

Fotoparát

Aktualizace u fotoaparátu přidává funkci zrcadlení chytrého fotografování. Jak jsem již zmínil, tak při fotografování budete moct objekt zobrazit pomocí náhledu fotografovaného snímku v reálném čase prostřednictvím externí obrazovky. Zařízení může rovněž upravit polohu a úhel, aby získalo uspokojivější obraz.Téma

Nyní, když stisknete a podržíte prst na obrazovce, tak se zobrazí motivy externí obrazovky. Přejetím doleva a doprava motivy přepínáte, kdežto přejetím nahoru zase odebíráte. Aktualizace dále optimalizuje operaci nastavení externích motivů obrazovky a externích karet obrazovky.

Systém

Optimalizuje proveditelnost některých systémových scénářů.

Bezpečnost

Aktualizace zahrnuje bezpečnostní opravu z května 2022, která zvyšuje bezpečnost telefonu.

Model P50 Pocket byl uveden na trh v prosinci minulého roku. Má dvojitý prstencový tvar nazvaný Vientiane. Modul čočky a kruhová vnější obrazovka jsou naskládány na sobě. Huawei P50 Pocket využívá 6,9palcovou flexibilní externí obrazovku (poměr obrazovky 21:9, rozlišení 2790 x 1188, obnovovací frekvence 120 Hz, barevný gamut P3). Vnější displej má velikost pouze jednoho palce. Tento skládací smartphone využívá panty nové generace, takže se plochost obrazovky zlepšila o krásných 28 %.

Smartphone P50 Pocket přichází s čipem Snapdragon 888 4G. Tento smartphone používá vestavěnou 4000 mAh baterii a podporuje až 66W Huawei super rychlé nabíjení. Huawei P50 Pocket dále využívá hyperspektrální super zobrazovací jednotku, která se skládá z 10kanálového multispektrálního senzoru, blesku, hyperspektrálního výplňového světla a laserového zaostřovacího senzoru. Dodává se s 40MPx primárním barevným fotoaparátem a 13MPx ultraširokoúhlým fotoaparátem. Toto zařízení má také 32MPx superspektrální fotoaparát.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *