Huawei P60 odhaluje další novinky

Huawei P60
Huawei P50 Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Huawei pravděpodobně uvede na trh nové modely vlajkové lodi řady P v prvním čtvrtletí tohoto roku. Těmito novými zařízeními budou nejspíše Huawei P60 a P60 Pro. V poslední době se dokonce začalo mluvit o tom, že Huawei tuto řadu uvede na konferenci MWC na konci února ve Španělsku.

O této řadě však bohužel nemáme žádné oficiální informace od Huawei. Přesto úniky tvrdí, že k její představení dojde již brzy. Nejnovější únik je v souladu s dosavadními informacemi. Ten uvádí, že v řadě P60 bude více než jeden model. Jedním z nich bude Huawei P60 Pro s 6,6palcovou 2K OLED obrazovkou s vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz. Tu bude dodávat čínská společnost BOE a její rozlišení má činit 3200 x 1440 pixelů.

Dále bude Huawei P60 Pro dodáván se stejným procesorem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 jako je u řady Huawei Mate 50. Přijde v dnešní době s již klasickou 32MPx selfie kamerkou a 50MPx hlavním snímačem od Sony. Rovněž bychom měli v zadním modulu fotoaparátu naleznout 50MPx ultraširokoúhlý snímač a 64MPx teleobjektiv. Pod krtyem bude mít řada Huawei P60 vestavěnou 5000mAh baterii, která bude podporovat 100W kabelové a 50W bezdrátové rychlé nabíjení. Měli bychom se dočkat i satelitního připojení, díky kterému budete moct odesílat SMS zprávy i bez signálu.

V oblasti designu bude mít v displeji uprostřed nahoře průstřel a vzadu prstencový tvar modulu fotoaparátu, který se bude částečně lišit od řady P50. Ikonický duální prsten má úplně jiný tvar, uprostřed je kolem hlavního fotoaparátu obrovský zlatý prsten. Zároveň jsou na horní a spodní straně čočky. Blesk je vpravo nahoře a u fotoaparátu je nápis Xmage, což je nový software společnosti Huawei.

A co na uniklé specifikace říkáte vy? Zaujal vás Huawei P60 Pro? Nás totiž opravdu ano a jen doufáme, že se ho brzy dočkáme na globálním trhu.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *